Atış Oyunları
Oyun Sayısı
244
2.468 oynanma
85 3

Oyunun Adı:

Evcilleşmemiş

Oyun Açıklaması:

Evcilleşmemiş, karakteriniz olan Shaman'ı kontrol ettiğiniz eğlenceli bir platform oyunu. Kötü bir yabancı savaş ağası gezegeninizi istila etti ve siz son savunma hattısınız. Sınırlı cephaneli bir silahınız var ve ayrıca gelen mermilere karşı kalkan görevi gören büyük bir taş toteminiz var. Siz atış yaparken toteminiz uzakta saklanır ve hasara karşı savunmasızsınızdır, bu nedenle kısa aralıklarla atış yapmaya devam etmelisiniz.

Her seviyenin sonunda biriktirdiğiniz paraları, karakteriniz için iyileştirmeler, yetenekler ve eşyalar satın almak için kullanabilirsiniz. İstatistiklerini artırabilir ve sağlık iksirleri gibi savaş alanı eşyaları satın alabilirsin. Oyun ilerlemelidir ve daha yüksek seviyelere ilerlemek için karakterinin gücünü arttırmalısın. Oyun mekaniğine alışmak biraz zaman alabilir, ancak Evcilleşmemiş (Yabani) çok eğlenceli ve büyük bir mücadele.

Nasıl Oynanır?

Yukarı (veya w) ve aşağı (veya s) hareket etmek için.
Atış için tıklayın.
1 2 3 becerileri kullanma (beceri kilidi açıksa).

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.02.2019 12:21:14

Benzer Kategoriler:

2019 Atıcı Atış GameDistribution Geliştirmeli HTML5 iqralar Littlegiantworld Mobil Nişancı Oyun Oynamak İstiyorum Savunma Tablet TryArcade Vurucu Yabani Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Untamed

Evcilleşmemiş oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Evcilleşmemiş" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar