Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
3.220 oynanma
83 3

Oyunun Adı:

Evreni Yarat: Büyülü Fantastik Dünya

Oyun Açıklaması:

Evreni Yarat: Büyülü Fantastik Dünya, bu fantastik bulmaca serisinden bir başka oyun. Orijinal Doodle Tanrı'sında olduğu gibi, beyninizi ve mantığınızı, bilgi alma arayışınızdaki farklı unsurları ve materyalleri bir araya getirmek için kullanmalısınız. Yaratıcı güçlerinize bir kez daha ihtiyaç var. Temel elementlere dön ve onları fantastik canavarlar ve güçlü büyücülerden oluşan yeni bir dünya yaratmak için sihirle birleştir. Su, rüzgar, toprak ve ateş gibi temel elementlerle başlayın. Yenilerini oluşturmak için bu farklı öğeleri kullanmanız gerekir. Ejderhalar, Büyücüler ve Sihirbazlar... Size Doodle God'ı getiren insanların inanılmaz fantezi ve büyü dünyasına girin. Bu sefer sihir ve fantazi dünyasına dalabilirsiniz. Oyunda ilerlemek ve yeni keşifler yapmak için çeşitli unsurları birleştirin ve yenilerini oluşturun. Basit elementlerden birine tıklayın ve bir alt kategori seçin ve sonra karşıt bir element ve alt kategori seçin. Birlikte birleşebilirlerse, yeni bir malzeme yaratacaksınız! Fantezi dünyasında ejderhalardan kötü büyücülere kadar yüzlerce öğeyi karıştır ve eşleştir. Güçlü bir sihirbaz ol! Karanlığın, ölümün, ateşin, ışığın ve meleklerin kilidini açmak için çok çeşitli materyaller, elementler ve süreçler var. Bu oyun çok eğlenceli ve her öğenin kilidini açmaya çalışırken saatlerini harcayacaksın! Su, rüzgar, toprak ve ateş, üzerine bilginizi geliştireceğiniz temel unsurlarınız olacaktır. Keşifleriniz için iyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.04.2019 14:08:43

Benzer Kategoriler:

Bilim Bilim Adamı Bilim Simülasyonu Bulmaca-Strateji Büyü Büyücü Dünya Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Element Elementsel Evren Evrim Falcı Fantezi Fare ile Oynanan Felsefi GameDistribution Gelişim Gizem HTML5 JoyBits Kimya Kiz10 Meb Mobil Okul Oluşturma Öğretmen Sihir Sihirbaz Simya Simyacı Simyager Tablet Tanrı Yaratıcı

Orjinal Adı:

Doodle God Fantasy World of Magic

Evreni Yarat: Büyülü Fantastik Dünya oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Evreni Yarat: Büyülü Fantastik Dünya" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu