Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
677
2.909 oynanma
90 2

Oyunun Adı:

Evreni Yarat: Roket Bilimci

Oyun Açıklaması:

Teknolojinin şafağından uzay yolculuğuna! Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan bulmaca oyununda fikirlerinizi sınayın. Roma bir günde inşa edilmedi ve modern teknoloji de değildi. Roket, uçak ve hatta atom bombası gibi fantastik bir teknoloji oluşturmak için dünyanın tüm öğelerini birleştirip eşleştirebilir misiniz? Şimdi, insanoğlunun son bin yılda yaptığı tüm bilim ve teknoloji keşiflerini yeniden yaratmasına yardımcı olmak sizin işiniz. Orijinal Doodle God ve en son Doodle God Blitz'den sonra, Doodle God serisi bir Roket Bilimcisi bölümüyle geri döndü! İnsanlığın ve teknolojinin daha fazla unsurunu keşfedebilirsiniz. Bu destansı simülasyon oyununda fütüristik bir dünya yaratmak için tanrısal güçleri ve çok fazla stratejiyi kullanın. Evreni Yarat: Roket Bilimci, ileri teknoloji ve farklı türdeki canlılarla sonuçlanabilmek için bir başkasıyla birleştirecek temel unsurlarla başlar. Ana hikayenin yanı sıra, çeşitli zorlukları tamamlamak için görev modunu keşfedebilirsiniz. Sıkışırsanız, ipucunu her zaman kullanabilirsiniz. Tüm elementleri başarıyla oluşturabilir misiniz? Yeni elementler oluşturmak ve yeni gruplar açmak için hangi elementi başkalarıyla çalışacağını bulmak için mantık ve yaratıcılık kullanmanız gerekecektir. Evreni Yarat oyununu tamamlaman ne kadar sürer? Şimdi oluşturmaya başla. Evreni Yarat: Roket Bilimci ile iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.04.2019 10:59:59

Benzer Kategoriler:

2019 Bilim Bilim Adamı Bulmaca Bütün Deney Deneysel Dünya Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Element Elementsel Evren Falcı Felsefi GameDistribution Gelecek HTML5 JoyBits Kimya Meb Mobil Mouse ile Oynanan Okul Oluşturma Roket Simya Simyacı Simyager Tablet Tanrı Teknoloji

Orjinal Adı:

Doodle God Rocket Scientist

Evreni Yarat: Roket Bilimci oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Evreni Yarat: Roket Bilimci" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu