Giydirme Oyunları
Oyun Sayısı
132
3.908 oynanma
73 10

Oyunun Adı:

Fotoğraf Alışverişi Yap ve Kızları Giydir

Oyun Açıklaması:

Fotoğraf Alışverişi Yap ve Kızları Giydir, iki güzel kızın modellik hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmanız gereken eğlenceli ve sevimli bir moda oyunudur. Bugün kızlar çok özel bir fotoğraf çekimi için dışarı çıkıyor! Fotoğraf stüdyosuna girin ve fotoğrafçının size verdiği tüm görevleri tamamlayın. Güzel kızlardan birini seç ve güzel fotoğraflar için onu giydir. Yeni işinizle para kazanın ve mankeniniz için harika kıyafetler almaya devam edin. Asıl amacınız, geniş bir görev listesini tamamlamaktır. Bunun için fotoğraf çekimleri için gerekli giysileri alıp giymek. Bu yüzden çok para kazanmak zorundasınız. Başarıyla tamamladığınız her görev ve fotoğraf çekimi için yeni kıyafetler ve saç stilleri satın almak için kullanabileceğiniz para kazanırsınız. İstediğiniz şeyi giymek için tüm dükkanın sahibi oluncaya kadar durmayın ve kızları olabildiğince güzel giydirmek için farklı kombinasyonlar deneyin. Her kızın farklı görevleri ve seçilmiş stilleri vardır. Üstlerini ve altlarını, saç modellerini, aksesuarlarını, mücevherlerini seçebilir ve hatta onları muhteşem bir balo elbisesinde görebilirsin. Bir sonraki göreve devam edebilmek için önce bir öncekini tamamlamanız gerekir. Bu yüzden sabırlı olun ve tüm paranızı bir kerede harcamayın!

Nasıl Oynanır?

Kızlar giydirmek için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.04.2019 11:00:33

Benzer Kategoriler:

Alışveriş Elbise Elbise Giydirme En Güzel Giydirme Fotoğraf Çekimi FunnyGames GameDistribution Giydirip Süsleme Giydirme Giyim Giysi Giysi Giydirme Güzellik HTML5 Kıyafet Kıyafet Giydirme Kız Kız Giydirme Kızlar İçin Manken Mobil Moda Moda Evi Moda Gösterisi Prenses Giydirme Prenses Giysi Giydirme Saç SilverGames Tablet

Orjinal Adı:

Girls Photoshopping Dressup

Fotoğraf Alışverişi Yap ve Kızları Giydir oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Fotoğraf Alışverişi Yap ve Kızları Giydir" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar