Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
767 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Futbol

Oyun Açıklaması:

Futbol (Soccer FRVR), herhangi bir cihazda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan bir HTML5 futbol oyunudur. Bu oyunda, topu kaleye atmak ve puan kazanmak için becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Oyun basit ve sezgiseldir, ancak daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak kadar zordur.

Oynamak için parmağınızı veya farenizi kullanarak atışınızı yapın ve ardından topu kaleye doğru tekmeleyin. Topun istediğiniz yere düştüğünden emin olmak için hedefinizi ve gücünüzü dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekecek. Seviyelerde ilerledikçe, zorluklar daha da zorlaşacak ve atışlarınızda daha da hassas olmanız gerekecek.

Futbol (Soccer FRVR), güzel 3D grafiklere ve pürüzsüz animasyona sahip olup, oynanışı sürükleyici ve gerçekçi hissettirir. Oyunu tek kişilik modda oynayabilir veya en çok puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Öyleyse ne bekliyorsun? Kramponlarınızı giyin ve Futbol ya da Soccer FRVR'de gol atmaya hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.04.2023 23:11:37

Benzer Kategoriler:

Ball Beceri Bedava Bing Çevrimiçi Çocuklar için Futbol Frikik FRVR Futbol Futbol Topu Gol Gol Atma HTML5 Mausla Oynanan Mobil MSN REKLAMSIZ Serbest Vuruş Serbest Vuruş Frikik Spor Top Yahoo Yandex Yetenek

Orjinal Adı:

Soccer

Futbol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Futbol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu