Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
191
3.630 oynanma
68 19

Oyunun Adı:

Futbolcu Kafalar

Oyun Açıklaması:

Bu teke tek futbol maçı oyunu büyük kafalarla oynanıyor. En sevdiğiniz İngiliz futbol takımını seçin ve bu eğlenceli futbol oyununda lig şampiyonluğu için yarışın! Bilgisayara karşı bire bir oynayın veya becerilerinizi bir arkadaşınıza karşı gösterin. Maçlarda olabildiğince çok gol atmaya çalış ve listenin en üstündeki turlarda yoluna devam et! Komik ve eğlenceli futbol maçları sizleri bekliyor.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları ve M veya kontrollere dokunun: Hareket ve Şut 

1 Oyuncu: WASD ve G.
2 Oyuncu: Ok Tuşları ve M.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.06.2019 11:46:29

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Kişilik Futbol 2 Kişilik 2 Kişilik Futbol 2 Kişilik Maç 2 Kişilik Spor 2 Oyunculu 2019 Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Bilgisayara Karşı Bire Bir Bire Bir Futbol Bire Bir Maç Büyük Kafalar CrazyGames Çocuklar için Futbol Eğlenceli En Güzel 2 Kişilik En Güzel Futbol En İyi Famobi Futbol Futbol Maçı Futbol Maçı Yapma Futbolcu Kafalar HTML5 iqralar Kafa Kafa Futbolu Kafa Maçı Kafa Topu Komik Maç Maç Yapma Meb Mobil Piksel Popüler Spor Sporcu Kafalar Tablet Tek Kişilik Teke Tek Teke Tek Futbol Teke Tek Maç Tüm Zamanların En İyi Y8

Orjinal Adı:

Soccer Heads

Futbolcu Kafalar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Futbolcu Kafalar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu