Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
3.033 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Gökkuşağı Yıldızı Pinball

Oyun Açıklaması:

Büyülü bir dünyaya girin. Gökkuşağının sonunda hazineyi bulun, büyülü ormandan kaçın, Unicorn'un kadehini serbest bırakın ya da Prens ve Prenses'i romantik toplarında birleştirin. Palet, bonus ve çoklu masalar bekliyor! Gökkuşağı Pinball sevimli temalı dünyalar ile eğlenceli ve renkli bir klasik tilt oyunu. Topu fırlatın, mümkün olduğunca çok puan toplayın ve gizli bonus turunu keşfedin. Tepki becerilerini göster ve en yüksek puanı al! Topu fırlattıktan sonra mümkün olduğunca uzun süre tahtada tutmak için küreklerinizle topu sürün. Tüm toplarınızı kaybettikten sonra son puanınızın ne olduğunu göreceksiniz. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Kürekleri kullanmak için Ok Tuşlarını veya kontrollere dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.10.2019 09:09:04

Benzer Kategoriler:

Aile Arcade Atari b10b Bağımlılık Yapan Beceri Bedava Büyükler İçin Can Sıkıntısı Çılgın Eğlenceli Famobi Friv GamePix Gerçek Gerçekçi HTML5 Klasik Klavye ile Oynanan Meb MSN Online Pinball Reaksiyon Renkli Simülatör Tek Kişilik Tilt Top Tüm Zamanların En İyi Türkçe Ücretsiz Yetenek

Orjinal Adı:

Rainbow Star Pinball

Gökkuşağı Yıldızı Pinball oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gökkuşağı Yıldızı Pinball" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu