Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
1.871 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Baloncuk Patlatma Gökkuşağı

Oyun Açıklaması:

En çok sevdiğiniz Disney karakterleri sizi şu anda Disney Bubble Burst adlı yeni ve harika oyunu oynamaya davet etti. Ekibimiz bu oyunu oynarken çok eğlendi ve sizin de eğleneceğinize eminiz. Oyun Mickey Mouse, Duck Tales, Disney's Zombies ve daha pek çok dizi ve filmden karakterler içeriyor ve oldukça büyük olan tüm oyunu tamamlayana kadar birbiri ardına seviye atlamayı seveceğinizden eminiz, bu yüzden tavsiye ediyoruz. Mümkün olduğunca sık oynamak için geri geleceksiniz. Önünüzde renkli baloncuklar olacak ve aynı renkten en az ikisinden oluşan grupları bir arada bulduğunuzda üzerlerine tıklayarak patlatarak hedefleri gerçekleştirin. Onu temizlemek için her seviyede belirli renkteki baloncukları patlatmanız gerektiğini bilin, bu yüzden özellikle sınırlı sayıda hareketiniz olduğu için bunlara konsantre olun. Özel bir balon gördüğünüzde, üzerine tıklayın, çünkü bunlar genellikle tek seferde birden fazla balonu patlatmanıza ve temizlemenize yardımcı olan güçlendiricilerdir, renk kriterleri olmadan. Oyunla eğlenmek bu kadar basit, bu yüzden hemen şimdi yapın ve hiçbir yere gitmeyin, çünkü sizi günün harika oyunlarından daha fazlasını oynarken görmek isteriz!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.07.2021 17:41:59

Benzer Kategoriler:

Baloncuk Baloncuk Patlatma Bubble Bubble Buster Bubble Shooter Bubblebox Bubbles Bulmaca Çocuk Disney Disney Channel Golf Topu Gökkuşağı HTML5 Kabarcık Kabarcık Eşleştirme Kabarcık Patlatma PidomTech Pop Seviye

Orjinal Adı:

Bubble Shooter Rainbow

Baloncuk Patlatma Gökkuşağı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Baloncuk Patlatma Gökkuşağı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu