2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
29.090 oynanma
85 61

Oyunun Adı:

Belalı Baloncuklar

Oyun Açıklaması:

Kancanızla baloncukları bölmeye çalışırken kabarcıklardan kaçının. Her balon patladığında, kaçınmanız gerekir ve patladıktan sonra kovalamanız için iki yeni baloncuk oluşturulacaktır. Gerçekten harika bir çevrimiçi 2 kişilik balon bölme oyunu. Şimdi Belalı Baloncuklar oynama zamanı. Kendiniz oynayın veya bir arkadaşınızı davet edin ve bu eğlenceli bağımlılık yapan oyunun tüm seviyelerini geçmeye çalışın. Senin görevin zıplayan baloncukları zıpkın silahınla ikiye bölüp sonrada yok etmek. Belalı Baloncuklar oyununda tüm baloncukları aşağı indirmen gerekir. Tek kişilik oyunda kontrol tuşları çok rahat ve harika bir retro havası veriyor! Kabarcıklar platform etrafında zıplar ve onları vurdukça küçülür. Baloncukların çarpmasından kaçınmak için şeytani küçük karakteri iyi kontrol edin. Topların ipe dokunmasını sağlamak için zıpkınınızı vurun ve 2 küçük baloncuklara bölüneceklerini göreceksiniz. Ne zaman bir balon patlatırsanız, birkaç tane daha küçük parçalara bölünür. Sıçramayı hesaba katmalı ve baloncuklar düşmeden onları vurmaya çalışmalısınız! Bölümü bitirmek için tüm kabarcıklar patlayana kadar işlemi tekrarlayın. Her seviyeyi tamamlamak için sadece belli bir zaman sınırına sahipsiniz ve tüm baloncukları mümkün olduğunca çabuk patlatmalısınız. Beladan kurtulmanıza yardımcı olacak farklı türde güçleri kullanın. Bu oyun hem tek oyunculu hem de iki oyunculu oyun modlarına sahiptir, böylece kendinize meydan okuyabilir veya arkadaşlarınıza ve ailenize karşı oynayabilirsiniz! Orijinal adı Bubble Trouble olan bu en iyi Belalı Baloncuklar oyunumuzla eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Hareket etmek için Ok Tuşları, kancayı ateşlemek için Boşluk Çubuğu veya dokunma kontrollerini kullanın.
2. Oyuncu; X/C: Hareket, W: Kanca

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2010 00:00:00

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu Aile Arkadaş Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Arkadaşlık Baloncuk Beceri Bedava Belalı Baloncuklar Bilgisayara Karşı Bubble Bubble Struggle Bubble Trouble En İyi Flash HTML5 İki Kişilik İki Oyunculu Kabarcık Kizi Klasik Mobil Online Platform Popüler Tablet Tüm Zamanların En İyi

Orjinal Adı:

Bubble Trouble

Belalı Baloncuklar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Belalı Baloncuklar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu