Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
682 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Om Nom Baloncuklar

Oyun Açıklaması:

Om Nom Baloncuklar oyununda yeni zorlu maceraya hazır mısınız? Tüm bu lezzetli şekerleri patlatmasına yardım edin! Mümkün olduğu kadar çok şeker vur ve hızlı ol, çünkü zaman geçiyor! Büyük miktarlarda puan toplayın ve zamanı artırmak veya büyük patlamalara neden olmak için kullanabileceğiniz güçlü güçlendirmelerin kilidini açın. Sadece en iyi balon patlatıcılar, baloncukları tereyağı gibi kesen güçlü ateş topunun kilidini açmak için 10 vuruşluk bir zincire ulaşabilir. Om Nom, yaptığınız her çılgın hareket için sizi gizemli başarılarla ödüllendirecek, bu yüzden riskli hareketler söz konusu olduğunda geri adım atmayın! Şekerlerinizi alın, nişan lazerini takın ve Om Nom'a evrendeki en çok şekeri almasına yardım edin!

Nasıl Oynanır?

Oynamak için Fare veya Dokunma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2023 14:06:02

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Balon Patlatma Baloncuk Baloncuk Patlatma Bedava Bubble Bubble Shooter Cannon Çocuk Çocuklar için Eşleştirme Eşleştirme GameSnacks Gündelik HTML5 Kabarcık Kabarcık Patlatma Kız Kızlar İçin PC Pop REKLAMSIZ Renkli Bubble Şeker Tablet Türkçe Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Om Nom Bubbles

Om Nom Baloncuklar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Om Nom Baloncuklar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu