Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
118
4.180 oynanma
75 15

Oyunun Adı:

Altın Madencisi Tom

Oyun Açıklaması:

Yeraltında bu zorlu beceri oyunu Altın Madencisi Tom'a katılın! Kancayı altın, elmas ve diğer hazineler için madende kullanın ve çok para kazanmaya çalışın. Kancanızı göndermek için doğru anı bekleyin. Çabuk olun ve seviye hedefine ulaştığınızdan emin olun, aksi takdirde oyun biter! Geçici güçlendirmeler size yardımcı olabilir, ancak bunları satın almak paranızı düşürür. Onları stratejik olarak kullanın ve TNT varillerine ne pahasına olursa olsun vurmaktan kaçının!

Yakalama kancanız, uzun bir ipiniz ve belki de biraz dinamitiniz var. Mükemmel. Artık profesyonel bir gündelik altın madencisi olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Bu altın madencisi oyununda tek amacınız en büyük ve en değerli altın külçelerini ve elmasları toplamak.

Yine de en az iki sorunla karşılaşacaksınız. Her seviye için yalnızca sınırlı bir süreniz var ve seviye hedefine ulaşmak için belirli miktarda altın veya elmas toplamalısınız. Daha fazla para getiren büyük parçaları yakalamaya çalışın ama bir parça ne kadar büyük olursa getirmesi o kadar uzun sürer. Stratejik düşünme becerileriniz burada test edilecektir.

Gerçek bir Altın Madencisi (Gold Miner) olarak emrinizde birkaç güzel yükseltme olacak. Bunlar altın madenciliğini çok daha kolaylaştıracak. Örneğin; Güç: Makarayı çok daha hızlı sarmak için. Çift paralar: Her şeyin değerini iki katına çıkarır. TNT: İhtiyacın olmayan şeyleri patlatın. Bizim favorimiz! Değersiz taşlar için daha fazla para: Tam olarak ne diyorsa onu yapar.

Her seviye aynı oyun mekaniğine sahiptir. Kancanız otomatik olarak soldan sağa doğru sallanır. Altın ve elmasları veya içinde sürpriz olan küçük çantaları toplamak için ekrana dokunarak bırakmanız gerekir. Yine de seviyeler ilerledikçe zorlaşacaktır. Altın Madencisi oyununda daha sonraki seviyelerde başarılı bir şekilde oynamak için canınızı sıkan küçük farelerin yanından sallamak zorunda kalacaksınız ve hatta gerçekten büyük değerli eşyaları toplamak istiyorsanız patlayan varilleri bile. Beş patlayan varil ile çevrili minik bir küçük elmas alabilecek misiniz? Her şey zamanlama ve biraz şansla ilgili. Sonuçta bu bir beceri oyunu.

Yükseltmeler, her seviyede uzman olmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, topladığınız paraların çoğunu yükseltmeden her seviye için harcama yapmamaya dikkat edin. O zaman para hedefine ulaşmak için zor anlar yaşayabilirsiniz. Ve bu olduğunda, oyuna baştan başlamak demektir. Bu altın madencisi macerasına bizimle katılın.

Özellikleri:
- Sınırsız seviye.
- Farklı yükseltmeler.
- Renkli grafikler ve eğlenceli müzik.

Nasıl Oynanır?

Kancayı serbest bırakmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.11.2019 12:23:44

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Altın Altın Avcısı Altın Madenciliği Altın Madencisi Altın Toplama Altına Hücum Arcade Bağımlılık Yapan Beceri Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Eğlence Eğlenceli En Çok Oynanan En Güzel En İyi Erkek Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Fırlatma Friv GameSnacks Geliştirme Gold Miner Güncel Gündelik Günlük Hazine Hedef HTML5 Kanca Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Klasik Maden Maden Çıkarma Madenci Madencilik Maus Mausla Oynanan Meb Mobil Modern Mouse ile Oynanan Para Popüler REKLAMSIZ Sınırsız Sonsuz Süreli Tablet Tek Dokunuş Telefon Tüm Zamanların En İyi Vinç Yakalama Yükseltme Yükseltmeli Zamanlı

Orjinal Adı:

Gold Miner Tom

Altın Madencisi Tom oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altın Madencisi Tom" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu