Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
116
2.977 oynanma
94 2

Oyunun Adı:

Altın Madencisi

Oyun Açıklaması:

Altın Madencisi eğlenceli bir beceri arcade oyunu. Klasik versiyondan farklı olarak, akıllı madenci şimdi altın aramak için yeni ve daha iyi ekipman kullanıyor. Pençeyi izleyin, pençeyi altın ve taşları toplamak için mükemmel konumda bırakın. Para kazanmak için altın ve diğer taşları geri getirin. Daha küçük taşları temizlemek için dinamitleri kullanın, böylece daha büyük altın taşları getirecek daha fazla para kazanacaksınız. Zaman tükendiğinde gerekli miktarda para kazanamazsanız oyun biter. Ancak, yeterli para kazanırsanız bir sonraki seviyeye ilerler ve madenleri işleminize yardımcı olmak için mağazadan yükseltme satın alabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Klavye/Mouse
Kancayı serbest bırakmak için tıklayın veya dokunun.

PC'de, kancayı bırakmak için Aşağı Ok tuşuna basın ve dinamiti kullanmak için Boşluk tuşuna basın. Mobil cihaz üzerinde ise; Kancayı düşürmeye hazır olduğunuzda ve dinamiti kullanmak istediğinizde parmağınızı hazır tutun ve üzerine dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.11.2018 13:53:07

Benzer Kategoriler:

2019 Altın Altın Madencisi Android Arcade Beceri Eğlence Eğlenceli Gold Miner H5games HTML5 Kanca Klasik Level Madenci Mobil Seviye Shtoss Tablet Tek Dokunuş Tek Tuş Tek Tuşla Oynanan Toplamalı

Orjinal Adı:

GoldMiner

Altın Madencisi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altın Madencisi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu