Tren Oyunları
Oyun Sayısı
123
2.709 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Altın Treni

Oyun Açıklaması:

Altın Treni, treninizin hedefine güvenli bir şekilde ulaşabilmesi için raylar inşa ederek istasyonları birbirine bağlamanız gereken rahatlatıcı bir tren bulmacası oyunudur.

Treni bir sonraki istasyona götür ve doldurabildiğin kadar altınla doldur. Dikkatli olun, tren raylarında birçok tehlike var! Yetenekli bir demiryolu sürücüsü müsünüz? Demiryollarını Bağlayın, Trenleri Kurtarın! Bu ücretsiz ve bağımlılık yapan oyunu deneyin.

Trenlerin hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşması için ray tasarlamaktan sorumlu bir demiryolu yolu yöneticisisiniz. Geçmeniz gereken araziye göre demiryolunu inşa etmek için ray döşemelerini seçin ve düzenleyin. Düz çizgiler, dönüşler, geçişler, köprüler, çeşitli unsurlar emrinizde olacak. Yol boyunca saçılmış altın paralar olacak, doğru yerlere geçerek hepsini toplamaya çalışın. Her seviyede %100 başarılı olmak için, emrindeki tüm alanların üzerine demiryolu raylarını inşa etmelisin, altın bonusunu ikiye katlamak için geri sayımın bitiminden önce yap! Kazanılan altın paralar, yeni lokomotifler, vagonlar veya diğer kasalar satın almak için mağazada harcanabilir. İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.06.2021 13:12:43

Benzer Kategoriler:

Altın Altın Treni Android Bağımlılık Yapan Bağlantı Bilgisayar Bulmaca Büyükler İçin Can Sıkıntısı Demiryolu Demiryolu Bulmacası Demiryolu Döşeme Demiryolu İnşaatı Dokunmatik Eğlenceli En Güzel En Güzel Tren En İyi En İyi Tren FRVR HTML5 İstasyon Lokomotif Mobil Mouse ile Oynanan Online Oyun PC Rahatlatıcı Ray REKLAMSIZ Train Tren Tren Bulmacası Tren İstasyonları Tren İstasyonu Tren Vagonu Tren Yolu Tren Yolu Bulmacası Tren Yolu Çizme Tren Yolu İnşa Etme Ücretsiz Vagon Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Gold Train

Altın Treni oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altın Treni" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu