Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
1.358 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Korsan Baloncuk Patlatma

Oyun Açıklaması:

Parmağınızla nişan alın, ateş etmeye hazır olduğunuzda bırakın. Anladın mı? Patlatmak için aynı renkteki üç veya daha fazla balonu birbirine bağlayın. Baloncuklarınızı değiştirmek için takas düğmesine dokunmayı unutmayın. Toptaki cephaneniz bitmeden tüm baloncukları patlatın, yoksa batarsınız. Özel baloncuklara dikkat edin. Seviyeyi geçmenize yardımcı olacak özel güçlendiriciler için doblonlarınızı harcayın. Yeni ortamların kilidini açmak ve hazine dolu deniz dibine ulaşmaya çalışmak için seviyeleri tamamlayın.

Nasıl Oynanır?

Fare: Nişan almak için sürükleyin/Ateş etmek için bırakın

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2023 01:02:54

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 3'lü Eşleştirme Arcade Balon Patlatma Baloncuk Baloncuk Patlatma Bubble Bubble Shooter Bubbles Cannon Çocuklar için Eşleştirme Eşleme Eşleştirme Fare ile Oynanan GameSnacks HTML5 Kabarcık Kabarcık Patlatma Klasik Pop REKLAMSIZ Renkli Bubble Renkli Bubbles Renkli Kabarcık Patlatma Renkli Kabarcıklar Üçleme Üçlü Eşleme Üçlü Eşleştirme

Orjinal Adı:

Pirate Pop

Korsan Baloncuk Patlatma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Korsan Baloncuk Patlatma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu