Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
319
1.620 oynanma
71 7

Oyunun Adı:

Korsan Kartları

Oyun Açıklaması:

Korsan Kartları, Ahoy! Bu haydut benzeri kart oyununda, yağmalayan cesur bir korsan kaptanı olarak oynuyorsunuz... Beklenmedik tehlikelerle ve büyük hazinelerle dolu, uzaktaki bir adayı keşfetmek demek istiyorum. Kurallar basit: Eğer yaşam puanları tükenene ve muhtemelen adanın sakinleri için bir akşam yemeği olana kadar tahta üzerinde bir adım sağa, sola, yukarı veya aşağı hareket edebilirsiniz. Bana odun kes! Kim bu maceranın çok riskli olduğunu düşünebilirdi!

Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak için, hamlelerinizi önceden planlamanız gerekir. Korsan Kartları tamamen doğru stratejiyle ilgilidir. Ortalama görünümlü düşmanları zayıflatmak için top fırlat ve sağlığı kurtarmak için iksirleri iç. Ek savunmaya sahip olmak için kalkanları toplayın ve hem yardımcı hem de kötü sürprizler içerebileceğinden namluyu parçalarken dikkatli olun. Bir patronu yenerseniz, kahramanınız ek bir yaşam puanı alır, ancak patronların saldırı gücü her yenilgiyi de arttırır.

Sonunda bir hazine sandığı bulduğunuzda, mini oyunu tamamlamak ve açmak için sabit bir ele ihtiyacınız var. Mekanizma kilidini açmak ya da başarısız ve bir bomba tetiklemek için sinirlerinizi sakinleştirin ve doğru anda dokunun! Benzersiz yeteneklere sahip yeni kahraman karakterleri satın almak için paraları kullanın ve her turdan önce size büyük bir avantaj sağlayacak olan güçlendiriciler edinin.

Özellikleri:
- Hile benzeri unsurlarla stratejik kart oyunu.
- Düşmanlarla savaşın ve hazineleri toplayın.
- Eşsiz karakterlerin kilidini açın.

Nasıl Oynanır?

Kartlarla etkileşim kurmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.09.2019 17:24:36

Benzer Kategoriler:

Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Famobi Geliştirme Geliştirmeli HTML5 iqralar Kart Level Level Atlamalı Levelli Strateji Strateji Bulmaca Strateji Oyunu

Orjinal Adı:

Pirate Cards

Korsan Kartları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Korsan Kartları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu