Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
488 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Baloncuk Ejderhaları: Efsane

Oyun Açıklaması:

Bildiğiniz ve sevdiğiniz Baloncuk Ejderhaları, şimdi 200 seviyeyle! Bağımlılık yapan Baloncuk Ejderhaları oyununun bu genişletmesinde sizi bekleyen heyecan verici yeni baloncuk türlerini ve zorlukları keşfedin. Oyun tüm ilerlemenizi kaydettiği için işiniz çıktığında ara verin ve boş zamanınızda geri gelin.

Atıcınızı fareyle hedefleyin ve bir baloncuğu vurmak için tıklayın. 3 veya daha fazlasını birleştirerek aynı renkteki baloncukları patlatın. Her seviyenin, onu tamamlamak için yerine getirmeniz gereken farklı bir hedefi vardır. Ayarlar menüsüne erişmek için sol alttaki dişliye, ardından seviyedeki özel baloncuklar hakkında bilgi almak için soru işaretine tıklayın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.02.2024 20:38:51

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Arkadium Balon Patlatma Baloncuk Baloncuk Patlatma Bubble Bubble Shooter Bubbles Efsane Eşleştirme HTML5 Kabarcık Kabarcık Patlatma Level Levelli Mouse ile Oynanan MSN REKLAMSIZ Seviye Seviyeli

Orjinal Adı:

Bubble Dragons Saga

Baloncuk Ejderhaları: Efsane oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Baloncuk Ejderhaları: Efsane" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu