Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
435 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Baloncuk Ejderhaları

Oyun Açıklaması:

En iyi yeni baloncuk vurma oyununda ejderhaları yumurtadan çıkarın ve onlara yardım edin. Aynı renkten üç veya daha fazlasını eşleştirerek baloncukları patlatın. Ayrıca, güçlendirmelerin kilidini açın ve güçlerini etkinleştirmek için özel öğelere ateş edin!

Nişan almak için fareyi kullanın. Ateş etmek için sol tıklayın. Patlatmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla baloncuğu eşleştirin. Amaç, yavru ejderhayı yumurtadan çıkarmak için seviyenin en üstündeki yumurtaya doğrudan isabet etmektir. Özel baloncuk türleri hakkında ipuçları için ayarlar menüsündeki yardım bölümüne bakın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.01.2024 19:31:01

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Arkadium Baloncuk Baloncuk Avcısı Baloncuk Patlatma Bubble Bubble Shooter Bubbles Eşleme Eşleştirme HTML5 Kabarcık Kabarcık Eşleştirme Kabarcık Patlatma Kabarcık Vurma Kabarcıklar Kız Klasik Mouse ile Oynanan Online REKLAMSIZ Renkli Bubble Renkli Bubbles Renkli Kabarcık Patlatma Renkli Kabarcıklar Üçleme

Orjinal Adı:

Bubble Dragons

Baloncuk Ejderhaları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Baloncuk Ejderhaları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu