Kart Oyunları
Oyun Sayısı
79
2.782 oynanma
91 2

Oyunun Adı:

Goodgame Poker

Oyun Açıklaması:

Goodgame Poker oyunculara yepyeni bir poker deneyimi sunar. Goodgame Poker, Texas Hold’em'in tüm stratejisini, becerisini ve heyecanını özelleştirilebilir avatarlar ile modern bir tarzla birleştiriyor. Riskleri yükseltin, en iyiyle blöf yapın ve bunu yaparken de iyi görünün! Özel eşyalar alın, arkadaşlarınıza hediyeler gönderin ve sıralamalarınızı yükseltin. GoodGame Poker size gerçek bir Texas Hold'em Poker deneyimini yeni bir dokunuşla sunuyor.

Rakiplerinin fişlerine el koyma zamanı! Şimdi Teksas Hold'em oyna ve poker masasının arkasındaki dünyaya tanık ol. Karakterini özelleştir ve kariyerini inşa et. Eğlencenin ve stratejinin harika bir kombinasyonu seni bekliyor. Teksas Hold'em Poker dünyasında avatarları kişiselleştirecek ve gerçek sosyal oynanışa merhaba diyeceksin.

Özellikleri:
- Arkadaşlarına karşı ya da onlarla birlikte oyna.
- Avatarını dilediğin gibi kişiselleştir.
- Kendi stratejini oluştur ve buna göre oyna.
- Heyecan dolu Teksas Hold'em Poker stilinin tadını çıkar.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.12.2019 21:37:13

Benzer Kategoriler:

Bayan Blöf Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Casino Çok Oyunculu Çok Oyunculu Kart Çok Oyunculu Poker Goodgame HTML5 İskambil Kadın Kağıt Kart Kumar Kumarhane Multiplayer Online REKLAMSIZ Sosyal Texas Holdem Poker Türkçe Ücretsiz

Orjinal Adı:

Goodgame Poker

Goodgame Poker oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Goodgame Poker" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu