Kart Oyunları
Oyun Sayısı
78
2.028 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Poker Dünyası

Oyun Açıklaması:

Bu harika yeni çevrimdışı poker oyununda poker dünyasını keşfedin. Macau'da hiç poker oynadın mı? Veya görkemli Monaco kumarhanesini ziyaret ettiniz mi? Veya Las Vegas'taki Bellagio'ya gittin mi? Poker Dünyası, tüm bunları sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Poker Dünyası oyununun sizi şehirden şehre yönlendirdiği benzersiz bir navigasyon mekanizması vardır. Poker Dünyasında, ABD'nin güneyindeki ilk poker turnuvasına başlarsınız. Turnuvaları kazanarak büyük miktarda fiş kazanırsınız, sahnede poker oyuncusu olarak durumunuzu yükseltirsiniz. Böylece daha büyük ve daha heyecanlı poker turnuvalarına katılabilirsiniz. Ayrıca daha yüksek bir durum size daha iyi sponsor fırsatları sunar. Turnuva kazancınızı artırmak için sponsor anlaşmaları üçüncü bir tarafça sunulur.

En iyi poker oyuncusu olma yolunda, dünyanın en iyi 10 poker oyuncusunun olduğu büyük bir turnuvaya beklenmedik bir şekilde davet edileceksiniz. Hepsini yendiğinizde, lider sizsiniz. Bol eğlenceler ve şans sizinle olsun!

Nasıl Oynanır?

Oynamak için farenizi kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.04.2019 14:10:41

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Büyükler İçin Büyükler İçin Kart Büyükler İçin Masa Casino Çevrimdışı GameDistribution Governor of Poker HTML5 Kart Kumarhane Masa Mobil Online Poker Tablet Ücretsiz

Orjinal Adı:

Poker World

Poker Dünyası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Poker Dünyası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu