Çizgi Film Oyunları
Oyun Sayısı
121
35.311 oynanma
74 257

Oyunun Adı:

Gumball: Körebe

Oyun Açıklaması:

Çok sevilen Gumball çizgi filminin oyunu Gumball: Körebe sizlerle. Gumball ve Darwin gözleri kapalı bir şekilde durmaktadır. Diğer kahramanımız Anais ise onları buluşturmak için kutuları, sıçrama tahtalarını ve diğer gereçleri uygun yerlerine koyarak arkadaşlarına uygun bir yol oluşturmaya çalışıyor. Şimdi siz Anais olarak onlara yardım etmek için hazırlıkları tamamladıktan sonra düdüğü çalarak oyunu başlatacaksın. Çok komik ve eğlenceli.

Nasıl Oynanır?

A, D / Sol, Sağ Ok tuşları - Haraket. W / Yukarı Ok tuşu - Zıplama. S / Aşağı Ok tuşu - Alma / Kutuyu Bırakma. Boşluk tuşu - Başlat / Durdur.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

25.11.2013 16:33:55

Benzer Kategoriler:

2013 Akıl Atlama Tahtası Bulmaca CartoonNetwork Çizgi Film Çocuk Dünyanın En Güzel Düşünme Eğlenceli En Güzel En Güzel Oyun Sitesi Gumball Kafa Kız Komik Körebe Kutu Mantık Oyunlar 2013 Sıçrama Tahtası Sitene Oyun Ekle ThePodge Games Toplamalı Tramplen Yerine Koyma Yerleştirme Zeka Zihin

Orjinal Adı:

Gumball: Blind Fooled

Gumball: Körebe oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gumball: Körebe" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar