Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
4.809 oynanma
92 3

Oyunun Adı:

Hanger

Oyun Açıklaması:

Hanger, harika fizik tabanlı bir ragdoll ile sallanma oyunu! Olabildiğince sallan ama çok fazla vücut parçasını kaybetmemeye dikkat et! Testerelerden kaçınmak ve yeni karakter kilidini açmak için para topla! Çöp Adamınızın bir ip kullanarak platformdan platforma sallanmasına yardımcı olun. Uzuvlarınızı tutarken mümkün olduğunca seyahat etmeye çalışırken dikenli nesnelerden kaçının! Tüm uzuvlarınızı kaybettiğinizde, sizin için oyun biter. Her yeni denemede yüksek puanınızı geçmeye çalışın. Önce Tarzan'dı, sonra Örümcek Adam'dı. Şimdi sensin! Komik küçük el becerisi oyunu Hanger'da, uzun iplerle sallanıp, yenilerini öne atıp eskilerini bırak. Stickman'in toprağa, tavana veya yol boyunca bulabileceğiniz herhangi bir nesneye çarpmasını önleyerek her seviyede ilerleyin. Çünkü çarparsanız, sonuç biraz garip gelir. Hanger, mümkün olduğunca seyahat etmek için engellerden kaçınarak havada Spiderman gibi sallandığınız harika bir arcade oyunu. Bir ragdoll karakterini kontrol edecek ve tavana tutturup oluşturduğunuz ipte sallanmanız gerekecek ve düzlemde gezinirken havada tutacaksınız. Kan ve kaybedilen uzuvlar bu çöp adam karakterine acı veren unsurlar. Bunun üzerinde durmayalım. Bunun yerine, Hanger ile sahip olabileceğiniz tüm eğlenceyi düşünün! Dönme ve uçma ve kesinlikle katı nesnelere çarpma! İpinizi kesmeyi seçtiğinizde zamanlamanızı çok iyi ayarlamanız gerekir. Engelleri güvenle aşmak için doğru noktaya basın. Mümkün olduğunca seyahat edin. Seviyeyi yüksek puanla geçme aşamalı olarak zorlaşır.

Nasıl Oynanır?

İp kullanmak için tıklayın veya dokunun.

Ok tuşları: Sallanma
Boşluk Çubuğu: Git/İp Atın
Enter: Asılma
Boşluk Çubuğu: Asılma/Bırak

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.04.2019 12:57:31

Benzer Kategoriler:

2019 Aksiyon Asılma Askı Askı Adam ASmallGame Beceri Bütün Çöp Adam Çubuk Adam Eğlence Fizik Friv GameDistribution Halat HTML5 İp iqralar İşkence Kanlı Kukla Meb Mobil Müthiş Örümcek Adam Popüler Ragdoll Sakınma Sallanma Sopa Adam Spiderman Stickman Tablet Tırmanma Tüm Zamanların En İyi

Orjinal Adı:

Hanger

Hanger oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hanger" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar