Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
98
4.978 oynanma
68 18

Oyunun Adı:

Hint Yük Taşıma Kamyonu

Oyun Açıklaması:

En iyi 3d simülasyon oyunlarından biri önünüzde. Offroad kargo kamyonunu farklı koşullarda ve çeşitli rotalarda sürün. Tehlikeli dönüşlere dikkat edin ve kargoyu güvenli bir şekilde teslim edin. Mega taşıyıcı kamyonları kullanın ve tepe bölgelerdeki hedefe yükü taşıyın. Engebeli arazilerde kamyon sürmek kolay değildir. Bu nedenle içinizdeki gerçek tırmanış sürücüsünü dışarı taşıyın. Şimdi online ve ücretsiz bu süper 3d kamyon simülatörü oyunu Hint Yük Taşıma Kamyonu siz sevgili microoyun.com dostları için burada!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Yön Tuşları kamyonu sürmek için.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.02.2020 21:29:57

Benzer Kategoriler:

2020 3 Boyutlu 3D 3D Kamyon 3d Simülasyon 3d Sürüş 8x8 8x8 Kamyon Büyük Kamyon Damperli Kamyon En Güzel En Güzel 3D En Güzel Kamyon En İyi En İyi 3D Erkek GameMonetize Gerçek Gerçekçi Hindistan Hint HTML5 İş Kamyonu Kamyon Kamyon Kullanma Kamyon Sürme Kamyon Sürücüsü Kamyon Şoförü Kamyon Yükleme Kamyonet Kargo Kargo Kamyonu Kargo Sevkiyatı Kargo Şirketi Kargo Taşıma Kargo Taşımacılığı Kargo Teslimatı Kargo Yükleme Meb Nakliyat Nakliye Nakliye Aracı Nakliye Kamyonu Nakliyeci Oyunlar Sevkiyat Sevkiyat Kamyonu Simülasyon Simülatör Sürücü Sürüş Sürüş Simülasyonu Taşıma Taşıma Kamyonu Teslimat Teslimat Kamyoneti Teslimat Kamyonu Unity Unity3D Vseigru Yük Yük Arabası Yük Kamyonu Yük Taşıma Yük Taşıma Kamyonu

Orjinal Adı:

Indian Truck Driver Cargo Duty Delivery

Hint Yük Taşıma Kamyonu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hint Yük Taşıma Kamyonu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu