İşletme Oyunları
Oyun Sayısı
39
728 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Idle Restoranlar

Oyun Açıklaması:

Nasıl etkili bir restoran yöneticisi milyoneri olunacağını hiç merak ettiniz mi? Restoranınızı ve boşta kalan karınızı yöneterek bir endüstri kralı olun ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yetecek kadar para kazanın! Restoranınızın iş akışını otomatikleştirecek uzman restoran yöneticileriyle milyoner restoran imparatorluğunuzu genişletin ve üretkenliğinizi artırın!

Bu zorluğun üstesinden gelin ve bu simülatörde yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için en iyi yönetici stratejisini keşfedin!

Bu bir tıklama oyunu değildir ve diğer çevrimiçi tıklama simülatörleri gibi sonsuz tıklamaya gerek yoktur. Idle Restoranlar, kar elde etmek ve ünlü bir zengin milyoner olmak için restoran yönetimini para yatırımıyla birleştiren bir simülasyon oyunudur. Bu Restoran stratejisi simülatörünün amacı, mümkün olduğunca fazla üretkenlik ve boşta kalma avantajı elde etmek için kaynakları oluşturmak ve optimize etmektir: Madenden elde ettiğiniz gelirle, yönetici kiralamanız ve ödeme yapmanız, restoran binalarınızı ve ekipmanlarınızı yükseltmeniz gerekecek. tüm Restoranlar ve yönetim sürecinin mükemmel zamanlaması için iş akışınızı optimize edin. Bir Restoran yöneticisi, iş adamı kapitalist olun, milyoner bir imparatorluk kurun ve büyük karlar kazanın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.02.2023 17:29:42

Benzer Kategoriler:

2023 Cool Çocuk Dokunma Dokunmalı En İyi Fare ile Oynanan GameSnacks Geliştirme Gıda HTML5 Idle İş İş Adamı İşletme Kız Klas Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Online Para Para Kazanma REKLAMSIZ Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetimi Restoran Yönetme Restorant İşletme Sim Similasyon Tek Kişilik Tıklama Tıklamalı Tycoon Ücretsiz Yemek Yemek Servisi Yönetim Yönetme Yükseltme

Orjinal Adı:

Idle Restaurants

Idle Restoranlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Idle Restoranlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar