Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
2.894 oynanma
91 3

Oyunun Adı:

Kahraman Şövalye

Oyun Açıklaması:

Yol boyunca kılıç ve büyülerle canavarları yen! Deneyim kazandıkça seviye atlayın. Altın ve değerli taşları toplayın. Niteliklerinizi ve becerilerinizi artırın. Şövalyeniz için en iyi ekipmanı satın alın. Tüm canavarlar ve patronlar, en güçlü şövalye olmak için destansı ekipmanları düşürme şansına sahiptir. Efsanevi eşyalarla hazine sandıklarını bulun. Bir patronu her yendiğinizde, şövalye yeni bir büyü yeteneği kazanır ve daha da güçlü hale gelir. Bu destansı aksiyon RPG oyununda 8 ve 16 bit pikseller, yılanlar, yarasalar, hayaletler, kafatasları, sihirbazlar, buz canavarları, orklar ve daha pek çoğuyla çizilmiş en güçlü canavarlarla karşılaşacaksınız. Efsanevi dönüşüm: Maceranızda gizli patronla karşılaşırsanız. Güçlü bir ateş kuşuyla karşılaşacaksın. Kazanmayı başarırsanız Efsanevi Ateş Şövalyesi olabilirsiniz! Kahraman Şövalye 2D pikselden yapılmış aksiyon RPG oyunlarının tüm hayranları için eğlenceli bir oyundur.

Oyun ipuçları:
- HP ve MP iksirleri % 50 yeniler, bu yüzden her zaman % 50'nin altındayken kullanın.
- Büyülü güç yeteneğini kullanmak için saldırı düğmesini yaklaşık 2 saniye basılı tutun!

Nasıl Oynanır?

Fare:
Kılıç ve Büyüler: Düğmelere tıklayın

Klavye:
Kırmızı İksir - HP Yenileme: A
Mavi İksir - MP Yenileme: S

Mobil:
Dokunmatik Düğmeleri Kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.08.2020 23:18:39

Benzer Kategoriler:

16bit 2021 2D 8 Bit Aksiyon Aksiyon RPG Bölüm Atlama Bölüm Atlamalı Büyü Canavar Eğlenceli Friv GameMonetize Geliştirme Geliştirmeli Hayvan Hayvanlar HTML5 İksir iqralar Kahraman Kahraman Şövalye Kılıç Level Level Atlama Level Atlamalı Online Piksel Platform PowerSlash Rpg-Platform Rpg Seviye Atlamalı Sihir Şovalye Şövalye Tıklama Tıklamalı Ücretsiz Vurma

Orjinal Adı:

Hero Knight

Kahraman Şövalye oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kahraman Şövalye" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu