Kart Oyunları
Oyun Sayısı
88
187 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kart Köpekbalıkları

Oyun Açıklaması:

Kart Köpekbalıkları (Card Sharks) oyun şovu 1978'de başladı ve yakın zamanda 2019'da yeniden canlandırıldı. Başlangıçta Card Sharks, geleneksel kart oyunu Acey Deucey'e dayanıyordu. Aslında Card Sharks ismi, bir kişinin kart oyunlarında çok yetenekli olduğu anlamına gelen "Card Sharp" teriminin bir kelime oyunudur. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve resmi ücretsiz çevrimiçi Card Sharks oyununun tadını çıkarın!

As yüksek, ikili düşük, doğru söyleyin ve CARD SHARKS'ta parayı kazanın! Card Sharks'ı kazanmak için, rakibinizden daha doğru tahminde bulunmak için çıkarım ve mantığı kullanmanız gerekir! Başlamak için "Main Round (Ana Tur)" modunu seçin ve kaydırıcıyı kullanarak anket sorularını yanıtlayın. Rakibiniz daha sonra cevabınızdan "higher (daha yüksek)" veya "lower (daha düşük)" tahmininde bulunacaktır. Kim doğru tahmin ederse "control of the cards (kartların kontrolünü)" ele geçirir ve Card Sharks'ın bir sonraki turunu oynayabilir. Bu turda, her oyuncu bir temel kartla başlar ve kendi kart sırasındaki bir sonraki kartın "higher (daha yüksek)" veya "lower (daha düşük)" olduğunu tahmin etmelidir. (Unutmayın: As en yüksek kart, 2 ise en düşük karttır.) Oyuncu doğru tahmin ederse sıradaki bir sonraki karta geçer. En yüksek ve en düşük kartları 6 kez doğru tahmin eden oyuncu Card Sharks'ı kazanır ve Card Sharks şampiyonu olur!

Kartların kontrolü sizde olduğunda, başlangıçta yeni bir temel kart almayı veya en az bir kartı doğru tahmin ettikten sonra kartı "freeze (dondurmayı)" seçebilirsiniz. Yanlış tahmin ederseniz sıranız temel kartınıza kadar sıfırlanır. Ancak bir kartın dondurulması, satırın o noktasına kadar olan ilerlemenizi kaydedebileceğiniz ancak anket sorusu turuna geri dönmeniz gerektiği anlamına gelir. Anket sorusu turunda rakibinizin kazanması ve destesinde ilerlemeye başlaması mümkündür.

Ayrıca, eğer hiçbir oyuncu son sorudan önce sıradaki kartları temizlememişse, her iki oyuncu da "Sudden Death (Ani Ölüm)" turuna girer. Bir sonraki anket soru turunu kim kazanırsa "Play (Oyna)" veya "Pass (Geç)" seçeneğine sahip olur. "Sudden Death (Ani Ölüm"ün) galibi "Play (Oyna"yı) seçerse, kart sırasını temizlemeyi deneyebilir ve istenirse temel kartını değiştirebilir. "Sudden Death (Ani Ölüm)" turunun galibi "Pass (Geç)"i seçerse, rakibi, temel kartını değiştirme seçeneği olmadan kart sırasını temizlemeye çalışmalıdır. Oyunculardan herhangi biri yanlış tahminde bulunursa rakibi otomatik olarak Card Sharks'ı kazanır!

Oyun henüz bitmedi! Ana Card Sharks oyununun galibi daha sonra Para Kartları turuna geçer. Bu tur tıpkı önceki kart turu gibidir ancak tahmin ettiğiniz her 3 kart için yeni bir temel kart alırsınız ve her tahmin için bir miktar bahis yatırmanız gerekir. Doğru tahmin ederseniz paranızı ikiye katlayacaksınız. Ancak yanlış tahminde bulunursanız bahsinizi kaybedersiniz. Para Kartları büyük paraların kazanılabileceği veya kaybedilebileceği yerdir. İyi şanlar! Televizyondaki Card Sharks oyun şovunun hayranıysanız, kendinize bir yardım edin ve resmi en iyi ücretsiz çevrimiçi Card Sharks oyununu bugün oynayın! Şimdi tahtayı açalım ve kartlara geçelim!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.01.2024 19:47:07

Benzer Kategoriler:

Arkadium Çevrimiçi HTML5 İngilizce Kart REKLAMSIZ Soru Tahmin Tahmin Etme Televizyon Televizyon Programı TV Ücretsiz

Orjinal Adı:

Card Sharks

Kart Köpekbalıkları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kart Köpekbalıkları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu