Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
724 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kaz Oyunu Klasik Sürüm

Oyun Açıklaması:

Bu klasik ve orijinal sürümde büyükannenizin oynadığı, çocukluğunuzdaki masa oyununun atmosferinin tadını çıkaracaksınız.

Oyunun kökenleri belirsiz, ancak oyundan ilk bahsedilen tarih 1480'de. Francesco de Medici, oyunun ilk versiyonunu 1574'te İspanya Kralı II. Philip'e verdi.

Kaz oyunu kesinlikle bir şans oyunudur ve çocuklar yetişkinlerle eşit şartlarda oynayabilir. Bu basit kurallar ve eğlence, bu oyunun dünyanın her yerindeki aileler arasında bu kadar popüler olmasının nedenleridir.

Son zar çok yüksekse, oyuncu taşını son kareye kadar ilerletmeli ve tam sayıya ulaşılana kadar geriye doğru hareket ettirmelidir.

Tahtadaki herhangi bir yeri yalnızca bir oyuncu işgal edebilir. Sıranızı bir rakibin işgal ettiği bir karede bitirirseniz, o oyuncu başladığı kareye geri döner.

Kaz oyununun bu klasik versiyonunda en fazla 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz.

- Yalnız veya arkadaşlarınızla oynayın.

Kaz Oyunu Klasik Sürüm'e hoş geldiniz! Büyükannenizin eskiden oynadığı oyunu anımsatan bu orijinal masa oyununun nostaljik atmosferine adım atın.

Kaz Oyunu'nun Klasik Sürümü aynı anda dört oyuncunun katılmasına izin vererek, oyun gecelerinde arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Ancak tek başınıza oynamayı tercih ederseniz, bu zamansız oyunun heyecanını yine de yaşayabilirsiniz.

Oyun tahtasının kendisi, kendinizi oyunun tarihi cazibesine kaptırmanıza olanak tanıyan bir nostalji ve geleneksel duygu uyandırmak için tasarlanmıştır. Renkli kareleri ve ikonik resimleriyle pano, Kaz Oyunu (Game of Goose) dünyasında büyüleyici bir yolculuğa zemin hazırlıyor.

İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle, hatta tek başınıza oynayın, Kaz Oyunu Klasik Sürüm (Game of Goose Classic Edition) saatlerce sonsuz eğlence vaat ediyor. Zar atmanın ve gıpta ile bakılan son kareye doğru ilerlerken zaferin heyecanını yaşamanın keyfini yeniden keşfedin.

Çağlar boyunca bu oyuna değer veren sayısız oyuncunun saflarına katılın. Kendinizi şans, kahkaha ve dostça rekabet dünyasına bırakın. Kaz Oyunu Klasik Sürüm, unutulmaz bir oyun deneyimi için pasaportunuzdur.

Şimdi oynayın ve bu sevilen klasiğin büyüsünü yeniden yaşayın. Zarların yuvarlanmasına ve maceranın gözlerinizin önünde ortaya çıkmasına izin verin. Eğlenin, anılar biriktirin ve Kaz Oyunu Klasik Sürüm'ün zamansız cazibesinin tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.05.2023 11:42:26

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 3 Kişilik 4 Kişilik Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayar Bilgisayara Karşı Çocuk Çocuklar İçin Masa Çocuklara Göre Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Eski Fare ile Oynanan HTML5 İki Kişilik Kaz Kız Kızlar İçin Klasik Kutu Masa Masaüstü Nostalji Nostaljik Online Oyun Playtouch REKLAMSIZ Şans Tahta TRT Çocuk Yasaksız Zar

Orjinal Adı:

Game of Goose Classic Edition

Kaz Oyunu Klasik Sürüm oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kaz Oyunu Klasik Sürüm" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu