Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
416 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kırmızı Top Sıçrama Macerası

Oyun Açıklaması:

Kırmızı Top Sıçrama Macerası'nın heyecan verici dünyasına hoş geldiniz! Bu büyüleyici platform oyununda çeşitli seviyelerde heyecan verici bir maceraya atılan, zıplayan top olarak da bilinen kırmızı topun kontrolünü ele alacaksınız.

Kırmızı top, onu devirmeye çalışan kötü taşların üstesinden gelme görevindedir, ancak korkmayın çünkü kırmızı top, üç kalple onu devam ettirecek kadar dayanıklıdır. Oynanış Mario, Red Ball ve Sonic gibi klasik platform oyunlarını anımsatıyor ve keyifli ve nostaljik bir deneyim sunuyor.

Zıplama becerilerinizi test edecek çok sayıda heyecan verici seviyeye kendinizi hazırlayın. Her seviye, maceranızdan asla sıkılmamanızı sağlayacak şekilde kendine özgü zorluklar ve engeller sunar.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.02.2024 21:41:32

Benzer Kategoriler:

2 Boyutlu 2D 4399 Anahtar Android Ball Çocuk Çocuklara Göre HTML5 Kırmızı Kırmızı Sıçrayan Top Kırmızı Top Kırmızı Zıplayan Top Klavye ile Oynanan Ok Tuşları İle Oynanan Online Platform Red Ball REKLAMSIZ Sıçrama Sıçrayan Sıçrayan Top Top WASD Yandex Yön Tuşları İle Oynanan Zıplama Zıplayan Zıplayan Top

Orjinal Adı:

Red Ball Bounce Adventure

Kırmızı Top Sıçrama Macerası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kırmızı Top Sıçrama Macerası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu