Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
2.133 oynanma
89 3

Oyunun Adı:

Kırmızı Top Yılbaşı Aşkı

Oyun Açıklaması:

Şimdi Noel temalı sevimli ve bağımlılık yapan Kırmızı Top (RED BALL) oyununun yeni bir bölümünün keyfini çıkarın. Güzel kız arkadaşınızı düşmanların pençesinden kurtarmak için tehlikeli ve engellerle dolu destansı bir macerayla karşı karşıya kalacaksınız.

Bu oyunda amaç, pek çok engelin ve gizlenen düşmanların bulunduğu farklı haritalardan geçmek, kırmızı topu kontrol etmek ve tehlikelerden kaçınarak en yükseğe zıplamak ve asılı platformlara tırmanmaktır. Oyun, her biri diğerinden daha karmaşık 14 seviyeye sahiptir, 5 benzersiz karakterin kilidini açabilirsiniz. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.05.2021 01:43:08

Benzer Kategoriler:

Akıllı Telefon Anahtar Android Aşk Aşk Hikayesi Beceri Bedava Bilgisayar Bölümlü Çılgın EBA En Çok Oynanan En Güzel En İyi Erkek Friv GameMonetize Gündelik Günlük Heyecan Verici Hikaye HTML5 iOS iqralar Kaçınma Kırmızı Top Kış Kız Kiz10 Klavye ile Oynanan Levelli Macera Masaüstü Meb Mobil Noel Ok Tuşları Online Oyun PC Platform Popüler Red Ball Tatil Telefon Top Toplamalı TRT Çocuk Tuzak Tuzaklı Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz WASD Yılbaşı Yön Tuşları İle Oynanan Yuvarlama Yuvarlanma Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Red Ball Christmas Love

Kırmızı Top Yılbaşı Aşkı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kırmızı Top Yılbaşı Aşkı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu