2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
2.330 oynanma
80 4

Oyunun Adı:

Kızgın Kanatlar

Oyun Açıklaması:

Küçük kanatlarını çırp ve bu aksiyon dolu yetenek oyununda kızgın küçük kuşunla olabildiğince uçmaya çalış. Gevşek kuş bir nişancı olursa Kızgın Kanatlar oyunu ortaya çıkar! Mermileri ateşle ve ağaçları temizle. Duvarları patlatın ve patronu her seviyenin sonunda yenmeye çalışın. Dikkat et, herhangi bir nesneyle çarpışırsan oyun biter! Güçlü güçlendiriciler topla ve seni gökten atmaya çalışan güçlü patronlara karşı savaş. Eğlenceyi iki katına çıkarmak için tek kişilik veya aynı cihazda bir arkadaşınızla iki kişilik oyun modunda oynayın. Bu eğlenceli çevrimiçi uçuş oyununda tüm aksiyon dolu seviyeleri tamamlamaya çalışırken yeni kuşların kilidini açmak için para topla. Ne kadar uzağa gidebilirsin? Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Uçmak için tıklayın veya dokunun.

1 Oyunculu: Z veya Fare
2 Oyunculu: Z ve N veya Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.11.2019 15:32:57

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu Aksiyon Angry Birds Arcade Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Atış Beceri Beceri Platform Duvar Dünyanın En Güzel Engelli Famobi Flappy Flappy Bird Gevşek Gevşek Kuş Hayvan HTML5 İki Kişilik Kanat Kanat Çırpma Kızgın Kızgın Kuşlar Kuş Meydan Okuma Minik Nişan Nişancı Platform Uçma Uçuş Yetenek Zor

Orjinal Adı:

Angry Flappy Wings

Kızgın Kanatlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kızgın Kanatlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu