Koşma Oyunları
Oyun Sayısı
77
1.919 oynanma
86 2

Oyunun Adı:

Koşan Jack

Oyun Açıklaması:

Koşan Jack yeni aksiyon arcade oyunumuz. Issız bir uzay istasyonu yolculuğunda ona yardım et. Roketlerden, kötü robotlardan ve diğer engellerden uzak dur. Özel güçlendiriciler ve geliştirmeler satın almak için birçok jeton ve burger toplayın. Jack'in bu eğlenceli çevrimiçi koşu oyununda mümkün olduğunca koşmasına yardım edin. Robotları ve diğer kötü adamları atlatırken para topla. Her yeni denemede daha fazla koşabilmeniz için becerilerinizi ve jetpack'inizi yükseltin. Koşan Jack oyununda yüksek puan için oyna!

Nasıl Oynanır?

Uçmak veya koşmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

24.10.2019 21:53:39

Benzer Kategoriler:

Beceri Beceri Platform Çocuk Çocuklara Göre Famobi Geliştirme Geliştirmeli HTML5 Jetpack Jetpack Joyride Jetpackli Kaçınma Koş Koş ve Zıpla Koşan Adam Koşan Çocuk Koşma Koşma ve Zıplama Koşma Yarışı Koşu Koşucu Mesafe Mesafe Katetme Mesafeli Platform Puanlı Rekor Sırt Roketi Skor Topla ve Koş Toplamalı Türkçe Yükseltme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Running Jack

Koşan Jack oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Koşan Jack" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu