Spor Oyunları
Oyun Sayısı
100
1.205 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kriket Kahramanı

Oyun Açıklaması:

Tepki sürelerinizi test etmeye hazır mısınız? Kriket Kahramanı oyununda bir kriket oyuncusu olmanın heyecanını ve coşkusunu yaşayacaksınız. Normal kriket toplarının yanı sıra size başka şeyler de atabilirler. Krikete çok aşina değiliz, oyunda yumurtaların ve bombaların çok doğal hissettirdiğini deneyimledik...

Bir sonraki Kriket Kahramanı olmak için gerekenlere sahip misiniz? Sopanızı alın ve kanıtlamak için toplara vurun ve yeni bir yüksek puana ulaşın. Ama dikkat et! Toplar, yumurtalar ve daha fazlası size her yönden çeşitli hızlarda gelecek. Arka arkaya üçünü kaçırırsan dışarıdasın!

Bu hiper gündelik oyunda oyuncular bir akış durumuna düşecekler: toplara vurmak, yumurta ve bombalardan kaçınmak ve sadece rekorlarını geliştirmek. Oyun yapısı, bir kullanıcı veritabanına bağlanmaya ve sonuçlarını karşılaştırmaya izin verir. Bu, arkadaşlar arasında saatlerce süren rekabet demektir!

Artık HTML5 oyunlarının özel özellikleri ile Kriket Kahramanı hem bilgisayardan hem de mobil cihazlardan oynanabilir.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.10.2021 22:46:56

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Basit Beceri Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Fare ile Oynanan GameSnacks Gündelik HTML5 Kahraman Kolay Komik Kriket Maus RavalMatic REKLAMSIZ Sade Sopa Spor Top Zamanlama

Orjinal Adı:

Cricket Hero

Kriket Kahramanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kriket Kahramanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu