Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
433 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Kristal Çöküşü

Oyun Açıklaması:

Bu büyüleyici çöküş tarzı çevrimiçi eşleştirme oyununda kristalleri eşleştirin, heyecan verici güçler yaratın ve her seviyede yeni hedeflere ulaşmak için kendinize meydan okuyun. Bir ara verin ve kendinizi kuzey ışıklarının renklerinden ilham alan canlı kristallerle dolu bir dünyaya taşıyın. Bu renkli kristal desenli eşleştirme oyununda yeni seviyelere ilerledikçe ve zorlu görevleri tamamlarken eğlencenin yeni doruklarına ulaşın.

Başlamak için, eşleştirme yapmak üzere benzer renkli kristallere dokunun veya tıklayın. 5 veya daha fazla kristali eşleştirdiğinizde Kuzey Yıldızı, Ayı Pençesi ve Kuş gibi parlak güçler yaratacaksınız; bu güçler, engelleri ve kristalleri temizlemenize yardımcı olacak benzersiz niteliklere sahiptir. Bitişik güçleri eşleştirdiğinizde, parlak engelleri ve kristal temizleme kombinasyonlarını etkinleştireceksiniz.

Nasıl Oynanır?

Dokunun veya Tıklayın

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.01.2024 23:12:52

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Anneler İçin Arkadium Blok Bulmaca Büyükler İçin Çöküş Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Eşleme Eşleştirme Fare ile Oynanan HTML5 Kadın Klasik Kristal Kristal Eşleştirme Online REKLAMSIZ Tıklama Tıklamalı Tıklamalı Bulmaca Üçleme Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Crystal Collapse

Kristal Çöküşü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kristal Çöküşü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu