2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
60.341 oynanma
83 300

Oyunun Adı:

Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı

Oyun Açıklaması:

Ateş ve Su Kristal Tapınağa geri döndü. Takım çalışmasını kullanarak her iki karakterin her seviyeden kaçmasına yardımcı olun. Bulmaca tabanlı seviyelerin her birini tamamlamak için Ateş Çocuk ve Su Kız'ın güçlü yönlerini kullanın.

Tüm zorlu seviyeleri tamamlayın. Tüm tehlikelere dikkat edin ve ışınlayıcıların renklerini gözlemleyin. Ateş ve Su arasında geçiş yapın ancak dikkat edin Ateş Çocuk suya dokunamaz ve Su Kız ateşe dokunamaz.

Nasıl Oynanır?

Karakterleri taşımak için Ok Tuşları ve WASD tuşları, değiştirmek için Boşluk Çubuğu veya taşımak ve değiştirmek için dokunma kontrolleri kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.03.2013 13:18:57

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu A10 Akıllı Telefon Aksiyon Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Ateş Ateş Çocuk ve Su Kız Ateş Çocuk ve Su Kız 4 ATEŞ ve SU Bölümlü Ekip Çalışması En Çok Oynanan En Güzel En Popüler GameDistribution GameMonetize HTML5 İki Kişilik Kız Kizi Kristal Kristal Tapınağı Level Levelli Macera-Aksiyon Macera Mantık Mobil Platform Popüler Sevilen Tablet Tapınak Toplamalı Türkçe

Orjinal Adı:

FireBoy and WaterGirl 4 Crystal Temple

Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu