2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
1.590 oynanma
85 3

Oyunun Adı:

Ateş ve Su Kardeşler

Oyun Açıklaması:

Bu yeni özel oyun Ateş ve Su Kardeşler: Büyülü Tapınak ile eğlenin ve burada ücretsiz olarak oynayın. Her seviyede tehlikeli labirentlerden kaçmak için iki karakterimize her görevi tamamlamalarına yardımcı olun.

Ateş Çocuk ve Su Kız (FireBoy and WaterGirl) oyunlarını seviyorsanız, bu bağımlılık yapıcı oyunu oynayın ve eğlenin. Bu oyunun amacı iki karakteri kontrol etmektir. Biri ateş, diğeri su. Her birinin aynı yere gitmesi gerekiyor.

En yüksek seviyelere ulaşmak için çözmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken birçok engel, bulmaca ve tehlikeli düşman bulacaksınız. Bu yeni oyunda iyi eğlenceler. Bu macera bulmaca oyununun tadını çıkarın. Her seviyeyi çok eğlenceli tamamladığınızda birçok ödülün kilidini açabileceksiniz.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Karakteri değiştir
E: Eylem

- Mobil cihazlarda oyun düğmelerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.05.2021 23:17:07

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu Ateş Ateş Çocuk ve Su Kız ATEŞ ve SU Büyülü Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre EBA En Güzel En Güzel 2 Kişilik En İyi Erkek Escape Fireboy and Watergirl GameMonetize Harika HTML5 İki Kişilik iqralar Kaçış Kardeş Kaşif Keşfetme Keşif Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Kiz10 Klavye ile Oynanan Macera-Bulmaca Macera Maden Meb Mükemmel Online Platform Popüler Sihirli Su Süper Tapınak TRT Çocuk Ücretsiz

Orjinal Adı:

Mine Brothers The Magic Temple

Ateş ve Su Kardeşler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ateş ve Su Kardeşler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu