2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
1.748 oynanma
82 8

Oyunun Adı:

Ateş ve Su 6 Peri Masalları

Oyun Açıklaması:

Peri Masalları, Ateş Çocuk ve Su Kız (Fireboy ve Watergirl) serisinin altıncı bölümüdür. Ateş ve Su bu yeni tapınağı keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Bu sefer Periler bulmacaları çözmelerine, zamanı geçmelerine ve tüm elmasları toplamalarına yardımcı olacak! Bu yeni macerada Fireboy ve Watergirl'e katılmak için tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın! Resmi Fireboy ve Watergirl serisinin bu 30 yeni seviyesini tamamlamak için kollarınızı sıvayın ve düğmelere basın.

Mükemmel bir puan almak için tüm seviyeleri yeterince hızlı tamamlayın ve tüm elmasları alın. Ateş ve Su 6: Peri Masalları oyunu şimdi ücretsiz ve online burada!

Nasıl Oynanır?

Su Kız: WASD
Ateş Çocuk: Ok Tuşları
Periler: Perileri ve ekranı hareket ettirmek için farenin sol düğmesini sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.10.2021 21:38:18

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu 2021 Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Ateş Çocuk ve Su Kız ATEŞ ve SU Bedava Bilgisayar Co-op Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli En Güzel En Güzel 2 Kişilik En Güzel Kız En Popüler Engelsiz Erkek Eşli Oynanan Eşli Oynanış Fireboy and Watergirl GameDistribution Google Google Play HTML5 İki Kişilik İndirmeden Oyun Oyna iqralar Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Macera Masaüstü Mobil Online Platform Tablet Telefon

Orjinal Adı:

Fireboy and Watergirl 6 Fairy Tales

Ateş ve Su 6 Peri Masalları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ateş ve Su 6 Peri Masalları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu