Balıkçılık Oyunları
Oyun Sayısı
36
4.083 oynanma
80 10

Oyunun Adı:

Balık Tut ve Ateş Et

Oyun Açıklaması:

Çok eğlenceli ve rahatlatıcı bir balıkçılık oyunu! Makaranı at ve yukarı çıkarken mümkün olduğunca çok balık tutmaya çalış. Sonra silahını tut ve ateş etmeye başla. Paranızı farklı yükseltmeler, yeni şapkalar ve çeşitli güçlü silahlar satın almak için kullanın. Tüm balık ve silahların kilidini açana kadar balık tutmaya devam edin.

Nasıl Oynanır?

Makarayı atmak için balıkçıya hafifçe dokunun, ardından yukarı doğru balık yakalamak için sola ve sağa hareket ettirin. Sonunda yakalanan balık için para kazanmak için ateş etmek için dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.03.2019 13:01:05

Benzer Kategoriler:

2019 Aksiyon Android Ateş Etme Atış Balık Balık Avcılığı Balık Avcısı Balık Avı Balık Avlama Balık Tutma Balık Yakalama Balıkçı Balıkçılık Beceri Cool Çocuk Deniz Eğlenceli Fare ile Oynanan Friv Geliştirmeli Göl Güzel Müzikli HTML5 iqralar Lagged Meb Mobil Mouse ile Oynanan Nişancı Olta Oltayla Balık Tutma Oyun Oynamak İstiyorum Silah Silahlı Su Tablet Telefon Yakalama Yetenek

Orjinal Adı:

Gone Fishing

Balık Tut ve Ateş Et oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Balık Tut ve Ateş Et" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu