Balık Oyunları
Oyun Sayısı
62
403 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Balık Balığı Yer

Oyun Açıklaması:

Bu bir, iki ve üç oyuncu için bir oyundur. Balığınızla birlikte başka balıkları da yemeli ve bunu yaparak büyümelisiniz! Balıklarınız büyüdükçe daha fazla mücevher alırsınız. Mücevherleri eşyalarla değiştirin. Bir köpekbalığı saldırısından sonra resifi eski haline getirin.

Köpekbalığı saldırısından sonra resif bomboş... Artık sevilen kayalar veya algler yok. Üç dost balık Ivi, Neo ve Tod büyüdüklerinde çok sayıda mücevher kazanmaya ve Karadeniz'in eski bir eseri olan Taş Golem'in Başı'nı yerleştirerek resifi restore edip korumaya karar verdiler.

Bu oyun tek başına, çiftler halinde ve üç kişilik olarak oynanabilir.

- 1. Oyuncu sarı ve mor Ivi'yi kontrol eder. Kontroller: WASD.
- 2. Oyuncu turuncu ve beyaz Neo'yu kontrol eder. Kontroller: Yön Tuşları (Bu balık Kayıp Balık Nemo'nun ana karakterine benziyor)
- 3. Oyuncu kırmızı ve mavi Tod'u kontrol eder. Kontroller: UHJK veya Fare.

Nasıl Oynanır?

Oyuncu 1: WASD
Oyuncu 2: Ok Tuşları
Oyuncu 3: UHJK veya Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.12.2023 20:02:15

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 1001 2 Boyutlu 2 Kişilik 2 Oyunculu 2024 2D 3 Kişilik Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Balık Balık Büyütme Balık Yeme Balık Yiyen Balıklar Beceri Bir Kişilik Büyük Balık Küçük Balığı Yer Büyüme Büyüyen Balık Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Çok Kişili Çok Kişilik Çok Oyunculu Deniz Dünyanın En Güzel En Güzel En Güzel Balık En Güzel Kız En İyi Engellenmemiş Gelişme Gündelik Hacked Hayvan Hergün Oynanan HTML5 Indiesoft İki Kişilik Kaçınma Karadeniz Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Klasik Küçük Balık Küçük Balık Yeme Okyanus Online Poki REKLAMSIZ Su Tek Kişilik Tek Oyunculu Türkçe Ücretsiz Yasaksız Yeme

Orjinal Adı:

Fish Eat Fish

Balık Balığı Yer oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Balık Balığı Yer" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu