Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
185
2.874 oynanma
75 12

Oyunun Adı:

Kukla Futbolu Savaşçıları

Oyun Açıklaması:

Bu bağımlılık yapan kukla futbolu dövüş oyununda rakibinize vurun, tekme atın ve onu yenin! Futbol arenasında parmak kuklalarını yenip efsane olabilir misin? Kukla Futbolu Savaşçıları, hepimizin çok sevdiği büyük kafalı oyuncularla oynanan futbol oyunları ve dövüş oyunları arasında büyüleyici bir kombinasyon sunan çok güzel ve eğlenceli futbol gol atma oyunu. Asıl amacın nedir? Serbest vuruşlarla diğer kukla oyuncuları yok et, takımını geliştir ve tüm kartları topla. Parmak kuklasıyla savaşmak çocuklar için olabilir, ancak tüm kuklacı numaralarını öğrenmek biraz beceri gerektirir. Her gol attığınızda, top rakibinizin kafasının arkasında patlayacak, bu yüzden buna odaklanmalısınız. İşinizi daha hızlı halletmek için ayrıca el bombası ve daha ölümcül şeyler de atabilirsiniz. Favori parmak kukla takımını seç ve düşmanlarını yok et. Liglere tırman ve yeni kukla kartlarının kilidini aç. Meksika dalgaları başlatmak için iyi bir takım kur. Karakterini yükseltmek ve Kukla Futbol Savaşçılarının en büyük şampiyonu olmak için maçlar kazan! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket/Zıpla/Şut
Boşluk Çubuğu: Eşyaları fırlat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.04.2019 13:02:27

Benzer Kategoriler:

2019 Aksiyon Bilgisayara Karşı Büyük Kafalar Cool Çocuk Çocuklar İçin En Güzel Futbol Futbol Futbol Topu GameDistribution Geliştirmeli Gol Gol Atma HD HTML5 iqralar Kafa Futbolu Kafa Topu Kukla Kukla Futbolu Meb Minijuegos Mobil Nox Games Oyun Oynamak İstiyorum SilverGames Sporcu Kafalar Tablet Takım Top Türkçe Unity

Orjinal Adı:

Puppet Football Fighters

Kukla Futbolu Savaşçıları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kukla Futbolu Savaşçıları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu