3D Oyunlar
Oyun Sayısı
66
4.000 oynanma
82 6

Oyunun Adı:

Kule Yıkma 3D

Oyun Açıklaması:

Kule Yıkma 3D çılgın bir arcade beceri oyunu. Kule Parçalama! Bu 3D fizik tabanlı eğlence oyununda sadece en iyi yıkım atışı yapanlar tüm kuleleri yok edebilecek.

Tüm kulelerin verilen renkli toplarla çökmesini sağlayın. Ama sadece topla aynı renkteki kule blokları yıkılabilir. Kulelerin tahrip olmasına neden olacak devasa zincir reaksiyonları oluşturmak için güçlü deprem veya av tüfeği gibi süper güç kaynaklarını kullanın.

Topunuzu yükseltin ve bu süper eğlenceli çevrimiçi arcade oyununda harika yetenekler kazanın. Güzel tasarlanmış seviyeler ve şekiller sizi bekliyor. Bu yüzden atışlarınızı hiçbir zaman boşa harcamayın ve en büyük kule çöküşüne odaklanın! Şimdi ücretsiz çevrimiçi olarak Kule Yıkma 3D oyununu oyna. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Topları fırlatmak için tıklayın veya dokunun, kuleyi döndürmek için sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.10.2019 23:27:23

Benzer Kategoriler:

2019 2020 3 Boyutlu 3D 3D Arcade 3D Beceri 3D Fizik Arcade Beceri Blok Blok Devirme Blok Düşürme Blok Temizleme Çöküş Düşüş Eğlence Eğlenceli En Güzel 3D En İyi 3D Ezme Famobi Fizik GameSnacks HD HTML5 Kule Kule Devirme Kule Ezme Kule Parçalama Kule Patlatma Kule Yıkma Level Masaüstü Mouse ile Oynanan Parçalama Plonga REKLAMSIZ Renk Renk Tonları Renk Topu Renkli Top Yıkma Yükseltme

Orjinal Adı:

Tower Crash 3D

Kule Yıkma 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kule Yıkma 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu