Platform Oyunları
Oyun Sayısı
617
2.529 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Kumba Kool

Oyun Açıklaması:

Bu heyecan verici avcı gemisinde Kumba'nın maymununa katılın! Koşun, zıplayın ve mümkün olduğu kadar çok puan kazanmak için tehlikeli dünyalarda onunla uçun! Süper jetpack ile maymun Kumba'nın mümkün olduğunca koşmasına yardımcı olun. Yolda karşınıza çıkan engel ve düşmanlardan kaçının ve mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışın. Bonus puanlar için para toplayın ve kahramanınızı dönüştüren ve size ekstra bir destek veren faydalı power ups toplayın. Maceraya hazır mısın? Bu kool koşu oyunu ile eğlencenin tadına varın!

Nasıl Oynanır?

Atlamak ve uçmak için fareyi veya parmağınızı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.10.2019 17:15:29

Benzer Kategoriler:

2019 Aksiyon Beceri Platform Cool Çocuk Engelli Erkek Famobi Fare ile Oynanan Hayvan HTML5 Jetpack Jetpack Joyride Jetpackli Kaçınma Kiba ve Kumba KibaGames Koş Koş ve Zıpla Koşma Kral Oyun Kumba Kuyruksuz Maymun Macera Maymun Mesafe Mesafe Katetme Mobil Mouse ile Oynanan Platform Sırt Roketi Tablet Telefon Toplamalı Uçma Zıpla Zıpla ve Koş Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Kumba Kool

Kumba Kool oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kumba Kool" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu