Gemi Oyunları
Oyun Sayısı
107
649 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kürek Yarışları

Oyun Açıklaması:

Kürek Yarışları sizi profesyonel bir kürekçinin yerine koyan heyecan verici bir 3D spor oyunudur. Bu oyunda mevcut 6 seçenek arasından favori takımınızı seçebilir ve 12 zorlu yarışta diğer takımlara karşı yarışabilirsiniz.

Her yarışı kazanmak için mükemmel kürek çekmeli ve rakipleriniz tarafından sollanmaktan kaçınmalısınız. Oyun, hızınızı korumanızı ve önce bitirmenizi sağlamak için zamanlama ve hassasiyet gerektirir. Başarılı olursanız, bir sonraki yarışa geçecek ve zafer arayışınıza devam edeceksiniz.

Kürek Yarışları (Rowing 2 Sculls Challenge) oyun deneyimini gerçekten sürükleyici hale getiren çarpıcı grafiklere ve gerçekçi fiziğe sahiptir. Rüzgar saçlarınızda, güneş yüzünüzdeyken kendinizi gerçekten suda kürek çekiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bu oyun su sporlarını ve yarış oyunlarını seven herkes için idealdir. İster kadın kürekçi, ister erkek kürekçi, ister sadece bir kürek tutkunu olun, bu oyunun meydan okumasının ve heyecanının tadını çıkaracaksınız.

Zorlu oynanışa ek olarak, Kürek Yarışları aynı zamanda sadece fareyle kullanılabilen kontroller sunarak oynamayı ve eğlenmeyi kolaylaştırır. Ve en iyisi, oyun deneyiminizi kesintiye uğratacak hiçbir reklam olmamasıdır.

O halde kürek takımlarınızı giyin, küreklerinizi alın ve en büyük kürek yarışında yarışmaya hazırlanın. İster Olimpiyat altınını hedefliyor olun, ister sadece zaman geçirmenin eğlenceli ve heyecan verici bir yolunu arıyor olun, Kürek Yarışları (Rowing 2 Sculls Challenge) tam size göre bir oyun.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.05.2023 19:55:51

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Spor 3D Yarış Bot Bot Yarışı Browser CodeThisLab Çevrimdışı Deniz Engellenmemiş Erkek Kürekçi Gemi HTML5 İndirmeden Oyun Oyna İnternetsiz Kadın Kadın Kürekçi Kayık Kürek Çekme Kürek Çekme Yarışı Kürek Sporu Kürek Yarışı Kürekçi Mouse ile Oynanan Olimpik Olimpiyat Online Oyun Oynamak İstiyorum REKLAMSIZ Sandal Spor Su Su Sporları Tarayıcı Tekne Ücretsiz Yarış Zamanlama

Orjinal Adı:

Rowing 2 Sculls Challenge

Kürek Yarışları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kürek Yarışları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu