Yarış Oyunları
Oyun Sayısı
119
2.366 oynanma
72 6

Oyunun Adı:

Mini Araba Yarışları

Oyun Açıklaması:

Mini arabanızla yarışın ve belirtilen sürede mümkün olduğu kadar çok yıldız toplayın. Diğer mini arabalara dikkat edin, sizi kovalarlar ve size çarpmaya çalışırlar. Bunu engellemelisiniz, çünkü her çarpışmada yıldız kaybedersiniz. Kendinizi çarpışmalara, diğer arabaları patlatmak için bombaya ve diğer arabaları dondurmak için buz yıldızına karşı korumak için kalkanı kullanın. 7 seviyenin kilidini açabilir misin? Arabana bin ve yarış!

Yarış devam ediyor - rakipleri patlatmak, dondurmak ve dürtmek için güçlendirmeleri kullanın! Her birinin kendine özgü arabasıyla yeni seviyelerin kilidini aç!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları veya sürmek için kontrollere dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.03.2019 15:22:15

Benzer Kategoriler:

2019 Akıllı Telefon Android Araba Bölümlü Drift Erkek Famobi GameDistribution HappyLander HTML5 iqralar Kovalamaca Küçük Küçük Araba Küçük Araba Yarışı Levelli Micro Micro Yarış Mikro Mikro Araba Mikro Yarış Mini Mini Araba Mini Araba Yarışı Mini Arabalar Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Seviye Sürüş Tablet Takip Toplamalı TryArcade Yarış

Orjinal Adı:

Mini Race Rush

Mini Araba Yarışları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mini Araba Yarışları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu