Balıkçılık Oyunları
Oyun Sayısı
36
2.118 oynanma
92 3

Oyunun Adı:

Mini Balık Tutma

Oyun Açıklaması:

Mini Balık Tutma, balık tutmanın keyfini yaşamanızı sağlayan küçük, gündelik bir oyundur. Biraz balık kapmak için heyecanlı mısın? Kancanı hazırla! Kancayı bırak ve toplayabildiğin kadar çok balık tut! Yakalanan balık sayısını artırmak için maksimum derinlik veya maksimum balık gibi küçük yükseltmeler satın alın ve bu, kazanç puanlarınızı da artıracaktır! Daha yüksek puanlar için renkli balıkları alın!

Mesafenizi ayarlamak için döndürücüye tıklayın. Ardından, kancayı sola ve sağa kaydırmak ve biraz balık yakalamak için tıklayın ve sürükleyin. Oltanız yüzeye ulaştığında, yakaladığınız tüm balıklar için para kazanacaksınız! Becerilerinizi geliştirmek ve yeni kancalar elde etmek için harcayın.

İPUCU: Oyundan çıktıktan sonra bile para kazanmaya devam edersiniz!

Kancayı sola ve sağa kaydırmak ve biraz balık yakalamak için tıklayın ve sürükleyin.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.05.2022 19:05:35

Benzer Kategoriler:

Android Arcade Balık Balık Avcılığı Balık Avcısı Balık Avı Balık Avlama Balık Tutma Balık Yakalama Balıkçı Balıkçılık Beceri Bedava Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklara Göre Deniz Eğlence Engelsiz GameMonetize GameSnacks Geliştirmeli Göl Göl Balıkçılığı Gölde Balık Tutma Gündelik Günlük Hayvan HTML5 igroutka iOS iPad İphone Kanca Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Küçük MadBuffer Meb Micro Microoyun Mikro Mikrooyun Mini Minik Mobil Mouse ile Oynanan Olta Oltayla Balık Tutma Online REKLAMSIZ Su Tablet Yakalama Yasaksız Yetenek Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Tiny Fishing

Mini Balık Tutma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mini Balık Tutma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu