Labirent Oyunları
Oyun Sayısı
109
3.864 oynanma
69 13

Oyunun Adı:

Labirent

Oyun Açıklaması:

Bu popüler bulmaca oyununda göreviniz basittir. Çıkışı bulun ve labirentten kaçın! Noktayı yönlendirmek için kaydırın. Tercihlerinize uyan üç moddan birini seçin. Giderek zorlaşan labirentli klasik mod, yalnızca sınırlı bir görüş alanına sahip olduğunuz karanlık mod ve labirenti olabildiğince hızlı çözmeniz gereken zamanlanmış mod. Kaybolmamaya ve tüm seviyeleri tamamlamamaya çalışın!

Nasıl Oynanır?

Yönü seçmek için kaydırın veya Ok Tuşları'nı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.09.2019 13:27:14

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2020 Aile Android Basit Labirent Bedava Beyin Bölümlü Bulmaca Büyükler İçin Masa Büyüyen Labirent Çıkış Çılgın Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar İçin Masa Düşünme Eğlence Eğlenceli En Güzel En Güzel Labirent En Zor Labirent Famobi Harika HD HTML5 İmkansız Labirent Karanlık Labirent Kızlar İçin Eğlenceli Klasik Klasik Labirent Klavye ile Oynanan Kolay Labirent Labirent Labirent Bulmaca Labirent Kaçış Labirent Oyunu Labirentten Çıkış Labirentten Kaçış Labirentten Kaçma Labirentten Kurtulma Labyrinth Levelli Mantık Masa Maze Meb Mobil Mouse ile Oynanan Okul Popüler Süper Tablet Telefon Tüm Zamanların En İyi Zeka Zor Labirent

Orjinal Adı:

Maze

Labirent oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Labirent" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu