Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
155 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mahjongg: Simya Çağı

Oyun Açıklaması:

Mahjongg: Simya Çağı (Mahjongg: Age of Alchemy), simya temalı bir taş eşleştirme oyunudur. Mahjong: Age of Alchemy'yi öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zordur. Bir sonraki seviyeye ilerlemek için eşleşen iki kutucuğa tıklayarak onları ortadan kaldırmalısınız. İki karonun eşleşebilmesi için yanlarında başka karoların olmaması gerekir. Bir seviyedeki tüm döşemeler kaldırıldığında bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Ancak zamanlayıcıya dikkat edin. Süre dolduğunda oyun biter! Bir taş simyacısı olun ve oyunun benzersiz bulmacalarını çözün.

Mahjongg: Simya Çağı için İpuçları ve Püf Noktaları

- Bir seviyede takılırsanız, sol üst köşedeki "Deal New Tileset"e tıklayın, ancak yalnızca beş döşeme seti olduğunu unutmayın.
- Dışarıdan başlayın, eşleştirmek istediğiniz taşı belirleyin ve diğer sembollerin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin; mahjong yoğun bir konsantrasyon gerektirir.
- Döşemeleri görmekte zorluk yaşıyorsanız "front view" özelliğine geçmek için seçeneklere tıklayın.
- Kurallarla ilgili bir hatırlatmaya ihtiyacınız varsa sağ üst köşedeki "Menu"ye tıklayın ve "Help"i seçin.
- Farklı döşeme setlerinin farklı puan değerlerine sahip olduğunu unutmayın. Sembol ne kadar karmaşıksa, başarılı bir eşleştirme için o kadar fazla puan alırsınız.
- Seçtiğiniz döşemelerin renklerinin eşleştiğinden emin olun, aksi takdirde bu döşemeler kaldırılmayacaktır. Bu, Mahjong: Age of Alchemy'yi tipik bir mahjong oyunundan daha zorlu ve ödüllendirici kılan nüanslardan sadece bir tanesidir.

Mahjong, 100 yılı aşkın bir süre önce Çin'in Qing Hanedanlığı döneminde geliştirilen klasik bir oyundur. Ücretsiz Mahjong oyunumuz, bazen mahjong solitaire olarak da adlandırılan geleneksel oyunun modern bir çeşididir ve yeni bir dizi sihirli sembol taşı içerir. Orijinal oyunun aksine, çevrimiçi mahjong'umuz yalnızca tek bir oyuncuyla oynanabilir. İstediğiniz kadar çevrimiçi mahjong oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz; indirmeye gerek yok!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.01.2024 13:52:28

Benzer Kategoriler:

AOL Arkadium Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Çin Çin Dominosu Çin Kartları Engellenmemiş Eşleştirme HTML5 Kadın Klasik Klasik Mahjong Konsantrasyon Mah-Jongg Mahjong Mahjong Solitaire Mahjongg Masa MSN Online Oyun Sitesi PC REKLAMSIZ Simya Simyacı Simyager Ücretsiz

Orjinal Adı:

Mahjongg Age of Alchemy

Mahjongg: Simya Çağı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mahjongg: Simya Çağı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar