Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
384 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Matruşka Bebeği Eşleştirme

Oyun Açıklaması:

Bu baş döndürücü Matruşka bebeklerini kaydırın ve istifleyin. Mutlu küçük matruşkalar mükemmel eşleriyle tanışmayı bekliyor. Onları sıraya koyun, sonra bırakın; üst üste istifleyin ve büyümelerini izleyin!

Üçlü eşleştirme stilinin bu evriminde, hem renk hem de boyut olarak aynı olan bebek grupları oluşturmalısınız.

Matruşka Bebeği Eşleştirme (Trizzle) tam size göre bir oyun! Bu renkli Rus iç içe geçmiş bebekleri büyütün ve üç özdeş Matruşka'yı aynı sütun veya sıraya istifleyerek görevleri tamamlayın. Sıkışırsanız! Bir destek kullanın ve hamleleriniz bitmeden ne kadar yüksek puan alabileceğinizi görün.

Ancak seviyeniz ne kadar yüksek olursa oyun o kadar zorlaşır, bu nedenle her hamlenizi etkili hale getirmeniz gerekecek!

Her hareket sayacı bir azaltır. Puan kazanmak ve seviye atlamak için 3 aynı Matruşka bebeğini yatay veya dikey olarak eşleştirin. Seviye atlamak ekstra hamle kazandıracaktır. 3 büyük Matruşka bebeğini eşleştirerek etraftaki tüm bebekleri aynı boyda büyüten mega bir eşleşme yapın. Üzerine tıklayarak ve ardından hedeflemek istediğiniz Matruşka bebeğini seçerek bir destek kullanın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.01.2024 15:20:39

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Arkadium Bulmaca Doll Eşleme Eşleştirme Herkes İçin HTML5 Matruşka Mouse ile Oynanan Orijinal Orjinal Oyuncak Bebek REKLAMSIZ Rus Rusya Ücretsiz Üçleme

Orjinal Adı:

Trizzle

Matruşka Bebeği Eşleştirme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Matruşka Bebeği Eşleştirme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar