Kız Oyunları
Oyun Sayısı
109
4.217 oynanma
81 5

Oyunun Adı:

Bebeğin Günlük Bakımı

Oyun Açıklaması:

Herkes sevimli bebekleri sever ve bebeğinizle ilgilenir, değil mi? Bu yüzden size en iyi ve en güzel bebek bakım oyununu getiriyoruz. Gerçekçi özellikleri ile kesinlikle bu bebek bakım oyununun keyfine varacaksınız. Bu eğlenceli bebek bakım oyununda bebeğinizi yıkamak ve temizlemek zorundasınız. Bebeğinizi temizledikten sonra ona biraz yiyecek vermeli ve onu beslemelisiniz. Bebeğinize bakmayı bitirdiğinizde onu giydirebilirsiniz. Bu, bu oyunun bir kız bebek gündüz bakımı ve giyinme oyunu olduğu anlamına gelir!

Bu yüzden bebek bakım oyunlarını ve bebek giydirme oyunlarını seviyor musunuz, bu şaşırtıcı bebek bakım oyununu kesinlikle oynamalısınız. Gerçek bir anne ol ve kendi bebeğine iyi bak.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2020 15:59:09

Benzer Kategoriler:

Anne Bakım Bebek Bebek Altı Değiştirme Bebek Bakıcısı Bebek Bakımı Bebek Bakma Bebek Banyo Bebek Banyo Yaptırma Bebek Banyoda Bebek Banyosu Bebek Bezi Bebek Bezi Değiştirme Bebek Giydirme Bebek Yıkama Bebekler İçin Bebeklere Göre Bedava Dadı GameMonetize Günlük Bakım HTML5 Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Online

Orjinal Adı:

Baby Day Care

Bebeğin Günlük Bakımı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bebeğin Günlük Bakımı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu