Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
38
380 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Günlük Yapboz

Oyun Açıklaması:

Her gün yapacak eğlenceli bir şey mi arıyorsunuz? Neden günlük bir yapboz oynamayı denemiyorsunuz?

Yapboz bulmacaları zihninizi harekete geçirmenin ve stresi azaltmanın harika bir yoludur ve her yaştan insan tarafından keyifle oynanabilir. Her gün yeni bir bulmaca çıkıyor, dolayısıyla her zaman çözecek yeni bir şeyiniz olabilir.

Bir deneyin; bağımlısı olabilirsiniz!

Hangi Günlük Yapbozu bir araya getirmek istediğinizi seçerek başlayın.

Zorluk seviyenizi seçin: kolay, normal veya uzman.

Unutmayın, bu zamana karşı bir yarış!

Yapboz parçalarını bir araya getirmek için tıklayın ve sürükleyin. Doğru yerleşimler bağlı kalacaktır. Sürenizi kontrol etmek, yakınlaştırmak, parça düzenlemelerini değiştirmek, görüntüyü önizlemek veya oyunu duraklatmak için üstteki araç çubuğunu kullanın. Parçaları saklamak için ekranın altındaki tepsiyi kullanın. Daha iyi bir puan almak için bulmacayı olabildiğince hızlı çözün.

Yeni yapboz mücadelesi için her gün tekrar gelin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.01.2024 23:04:59

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bedava Bilgisayar Bozyap Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler İçin Yapboz Büyüklere Büyüklere Göre Günlük Hergün Oynanan Herkes İçin HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Masa Mouse ile Oynanan Online Parçalı Bulmaca PC Puzzle REKLAMSIZ Yapboz Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel

Orjinal Adı:

The Daily Jigsaw

Günlük Yapboz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Günlük Yapboz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu