Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
35
3.051 oynanma
83 3

Oyunun Adı:

Lüks Yapboz

Oyun Açıklaması:

Stresli bir günün ardından rahatlayın ve bu güzel lüks bozyap oyununun tadını çıkarın! 300'den fazla muhteşem resim size çok çeşitli temalar ve ruh halleri sunar. Doğadan, hayvanlardan, sanattan veya yemeklerden hoşlanıyorsanız, en sevdiğiniz resmi seçin ve şaşırtmaya başlayın! Meydan okumayı tercih ederseniz, parça miktarını seçerek, döndürme modunu açarak veya önizleme modunu kapatarak yapbozunuzu özelleştirin. Rahatlatıcı eğlenceli saatler garantilidir!

Jigsaw Puzzle, daha da güzel motiflerle harika bir Deluxe versiyonunda geri dönüyor. Rahatlatıcı günlük seanslardan zorlu turlara kadar değişen altı farklı zorluk arasından seçim yapın. Her bulmacanın 3 yıldızını da toplayabilecek misiniz?

Her bulmacanın kaç parça içereceğini belirleyen üç temel zorluk vardır. Bu, kolay çözülebilen 81 parçadan, deneyimli oyuncular için 144 parçadan, usta yapbozcular için 256 parçaya kadar uzanıyor. Parçaları doğru noktaya sürükleyip bırakın ve bulmacayı tamamlayın.

Bekle, her seviyeyi çözdün ve hiç sorun hissetmedin mi? Sadece döndürme modunu açın ve bulmacaları tekrar çözmeyi deneyin. Döndürme modu, en kolay bulmacayı bile zorlu bir mücadeleye dönüştürür. Şimdi parçaları doğru noktaya sürüklemelisiniz ve sonra döndürmelisiniz, çünkü hepsi doğru yöne bakmaz.

Tüm yıldızları toplayarak kendinize bir bulmaca ustası olarak rahatlamak ya da kendini kanıtlamak için rahat bir zorlukta bir yapboz hazırlayın.

Özellikleri:
- Güzel bulmaca motifleri.
- Tüm yıldızları toplamak için farklı zorluklar konusunda ustalaşın.
- Normal ve döndürme modu arasında geçiş yapın.

Nasıl Oynanır?

Puzzle parçalarını tahtaya yerleştirmek için dokunun veya tıklayın ve sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.09.2019 14:17:31

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Beyin Bozyap Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler İçin Yapboz Çılgın Dünyanın En Güzel Düşünme En Güzel Yapboz En İyi Yapboz Famobi GameSnacks Gündelik Günlük Güzel Yapboz HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Kaliteli Yapboz Lüks Masa Parçalı Bulmaca REKLAMSIZ Yapboz Zor Yapboz

Orjinal Adı:

Jigsaw Puzzle Deluxe

Lüks Yapboz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Lüks Yapboz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu