Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
25
849 oynanma
85 3

Oyunun Adı:

Günlük Yapboz

Oyun Açıklaması:

Beyniniz için yeni bir günlük yapboz oyunu mu arıyorsunuz? Artık aramak zorunda değilsin! Günlük Yapboz, yılın her günü için size ayrı bir bulmaca sunuyor. Sadece üç farklı zorluk seviyesinden birini seç ve git! Zorluk seviyesi bulmacanın parça sayısını belirler. 24, 54 veya 96 yapboz parçasıyla, herkes için bir şeyler var. Bu çevrimiçi masa oyununu oynadığınız her gün, deneyebileceğiniz yeni bir bilmecenin olduğunu göreceksiniz. Yavru kedi, ayıcık ve çok daha fazlasını içeren eğlenceli ve zorlu resimleri bir araya getirebilirsiniz! Faydalı oyun seçenekleri bulmacaları çözmenize yardımcı olacaktır. Resmin köşeleri ve kenarlarıyla başlamak için yalnızca kenar parçalarını bulun. Oynak yap-boz parçalarını karıştırın ve yapboz alanını temizleyin ya da istediğiniz görüntüyü bitirin. Zor durumlarda, ipuçları uygun bir bulmaca parçası bulmanıza yardımcı olur. Her gün Günlük Yapboz oyna ve beynini zinde tut!. Unutma! Her gün yeni yapbozlar seni burada bekliyor olacak.

Nasıl Oynanır?

Tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.04.2019 17:36:49

Benzer Kategoriler:

2019 Bayan Bozyap Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Eğlence En Güzel En İyi Friv Gündelik Günlük HTML5 iqralar Jigsaw Jigsaw Puzzle Kadın Kızlar İçin Masa Meb Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Özel Seçkin SoftGames Tablet Türkçe Yapboz

Orjinal Adı:

Daily Jigsaw

Günlük Yapboz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Günlük Yapboz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu